Corsair HS60 Pro 7.1 oyuncu kulaklığı alınır mı?

Ben de aldım Media Markt'ta bu fiyatı görünce kaçırmak istemedim. Bir şey merak ediyorum Media Markt "Siparişlerim" kısmına geldiğiniz de adres kısmında kendi adresiniz mi var?

Ben de Media Markt'ın Ümraniye Meydan AVM'sinin bir adresi gözüküyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde de "Stoklar orda olduğu için gözüküyor. Kocaeli'nde oturuyorum.

Sizde de durum bu şekilde mi?
Evet bende de öyle bana da bir problem olmadığını söylediler.

Corsair HS60 Pro bu fiyattayken kaçırmayın derim. Cloud 2'de cızırtı sorunu olabiliyor.

Benim tercihlerim arasında en düşük ihtimali olan kulaklıkta HS 60 Pro ama bu fiyatı görünce en yüksek ihtimale çıktı. Bence kaçırmayın ben aldım gelince de inşallah bir sıkıntı olmadan kullanırız.

Corsair HS60 Pro bu fiyattayken kaçırmayın derim. Cloud 2'de cızırtı sorunu olabiliyor.

Evet biliyorum cloud 2 kullanıcısıyım 5 yıldır dedıgınız gibi ses seviyesini yükselttikçe geliyor benim merakım şu mikrofon konusunda beni tatmin edermi dış sesleri yansıtırmı yankı yaparmı bunu bilsem hemen alırım bu fiyata açıkcası yoksa ya cloud 2 ya blackshark v2 almayı dusunuyordum ama o kadar parayı verıp o kadarda aktif kullanmıyorum.

Corsair HS60 Pro kullanmadığım için bazı sorularınızı cevabını pek bilmiyorum. Burada ses testi mevcut;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yankı yapanı görmedim. Olsa bile az kişi de olmuştur.

Aldım ancak çok fazla yorum bulamadım ürün ile alakalı. TeknoSeyir kötülememiş incelemesinde ona güvenerek aldım biraz da. Umarım pişmanlık yaşatmaz. Bir de sitede aynı fiyata HS50 Pro modeli de satılıyor, acaba bir yazım yanlışı kurbanı olabilirler mi diye de düşünmedim değil.

Aldım ancak çok fazla yorum bulamadım ürün ile alakalı. TeknoSeyir kötülememiş incelemesinde ona güvenerek aldım biraz da. Umarım pişmanlık yaşatmaz. Bir de sitede aynı fiyata HS50 Pro modeli de satılıyor, acaba bir yazım yanlışı kurbanı olabilirler mi diye de düşünmedim değil.
Hocam ben de şimdi kuşkulandım. CORSAIR HS50 Pro Stereo Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Ürün No: 1207936

CORSAIR HS60 Pro 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Ürün No: 1207935

Ürün No:1211749
Üstteki ilk 2 kulaklığın ürün numaralı bir sayı farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı