Corsair HS70 nasıldır?

Corsair HS70 modelinin mikrofonu iyi olan versiyonundan ikinci el olarak aldım. Sizce değer mi?

Ne kadara aldınız şahsen İtopya bayağı indirim yapıyor kulaklıklarda Corsair HS35 kullanıyorum ben ve gayet güzel bir kulaklık sesi çok güzel iletiyor hele ki CS:GO oynarken ayak seslerini rahat duyabiliyorum tabii ki ses yüksek iken bir anda kafama headshot yiyince ödüm kopuyor.

Ne kadara aldınız şahsen İtopya bayağı indirim yapıyor kulaklıklarda Corsair HS35 kullanıyorum ben ve gayet güzel bir kulaklık sesi çok güzel iletiyor hele ki CS:GO oynarken ayak seslerini rahat duyabiliyorum tabii ki ses yüksek iken bir anda kafama headshot yiyince ödüm kopuyor.
İkinci el olarak param güvende ile her şey dahil 550 TL'ye aldım. Kablolu ürünlerden artık uzak duruyorum. Gerekirse böyle ikinci ele yöneliyorum. Senin dediğin modelin tasarımı daha hoş geliyor bana. Nasılsa karanlık ortamda kafama geçireceğim için performansını düşünerek aldım hs70'i. Elime ulaşında dilersen buradan bilgilendirme yaparım. Ama bu ürün 2 modeli var. Birisi eski. Eski olanın mikrofonu biraz kötü ve yanlarda bulunan logolar parlak. Ekstra olarak kafa bandı kısmında bulunan iç kısımlarında baklava desenleri var ki bu özellikler görünümü inanılmaz güzel yapmış. Yeni modelde bunları kaldırmışlar. Metal parlaklık aydınlık ortamda kendini gösteriyor. Kafa bandı ise sade, siyah. Mikrofon ise çok daha iyi olmuş. Ben yeni versiyonunu temiz bir satıcından buldum. Ama tasarım olarak eski hali daha hoşuma gitti :ddd

Yeni konular

Geri
Yukarı