Corsair HS70 vs SteelSeries Arctis 5 2019 Ediiton

EneskutayK

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda bu iki model de indirimde. Arctis 5 almayı düşünüyordum fakat gerek kullanıcılar arasındaki zıtlıklar, gerekse fiyatına değmeyeceği düşüncesi gibi olumsuzluklar var. HS70'de ciddi bir indirim var. 600TL'ye düşmüş. Almalı mıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartın fena değilse Cloud alpha kötüyse Cloud 2 öneririm, corsair void pro dışında bir kulaklığa bulaşmayın, kaliteli bulmadım denediğimde.

HS60'ı deneme imkanım oldu, aralıksız 3-4 saatlik kullanımda azıcık bile kulak ağrısı yapmadı, HS70 daha kalitelidir diye düşünüyorum. Bence kesinlikle HS70, hem kablosuz hem 7.1 hem de muazzam konforlu.

Corsair Hs70 in malzeme kalitesi çok iyi ben denemeden almıştım memnunum 1,5 yıl cloud 2 kullandım arctis 5 inceledim malzeme kalitesi çok kötü geldi oyuncak gibiydi Hs70 i öneririm.
Hocam Cloud 2 ile HS 70 arasındaki ses kalitesi nasıldır? Oyunlarda ses kasarken Cloud 2 ye çok iyi diyorlar hangisi daha iyidir? Malzeme kalitesi iyi demişsiniz cloud 2 ile nasıl peki? Konfor olarak ve mikrofon olarak değerlendirebilir misiniz bizim için? Bazıları kablosuz kulaklıklar iyi değil gibi yorumlarda bulunmuşlar ama siz 2 hatta steelseries i de deneyimlemiş biri olarak hangisini tavsiye edersiniz?

Hocam Cloud 2 ile HS 70 arasındaki ses kalitesi nasıldır? Oyunlarda ses kasarken Cloud 2 ye çok iyi diyorlar hangisi daha iyidir? Malzeme kalitesi iyi demişsiniz cloud 2 ile nasıl peki? Konfor olarak ve mikrofon olarak değerlendirebilir misiniz bizim için? Bazıları kablosuz kulaklıklar iyi değil gibi yorumlarda bulunmuşlar ama siz 2 hatta steelseries i de deneyimlemiş biri olarak hangisini tavsiye edersiniz?

Alpha

Hocam kusura bakmayın biraz geç gördüm ses kalitesi çok da farklı değil ama cloud 2 den kötüde değil Hs 70 aldığımdan beri kes kasmam gerektirecek bir oyun oynamadım o konuda bir şey diyemem malzeme kalitesi cloud 2 den iyi konfor konusunda da iyi bir tık cloud 2 den fazla terleme yapabiliyor olabilir aşırı değil mikrofonunu şimdiye kadar hiç kullanmadım Technopat ın incelemesinde mikrofon testi mevcut ben steelseries arctis 5 bana malzeme kalitesi kötü geldi arctis 7 yi denemedim ben Hs 70 tevsiye ederim

Hocam kusura bakmayın biraz geç gördüm ses kalitesi çok da farklı değil ama cloud 2 den kötüde değil Hs 70 aldığımdan beri kes kasmam gerektirecek bir oyun oynamadım o konuda bir şey diyemem malzeme kalitesi cloud 2 den iyi konfor konusunda da iyi bir tık cloud 2 den fazla terleme yapabiliyor olabilir aşırı değil mikrofonunu şimdiye kadar hiç kullanmadım Technopat ın incelemesinde mikrofon testi mevcut ben steelseries arctis 5 bana malzeme kalitesi kötü geldi arctis 7 yi denemedim ben Hs 70 tevsiye ederim
Hocam o halde cloud 2 ve hs 70 kullanmış biri olarak tavsiyeniz hs 70 ve kullandığınız dönemde hs70 den memnunsunuz değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı