Corsair K55 vs Logitech G213 Prodigy

Baki Delibaş

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu iki klavyeden birini almak istiyorum fakat tereddütte kaldım. Bütçem 270 TL kullanıp tecrübe edinenler yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masterkeys Lite L baktınız mı? Hem Mouse'unuz yoksa Mouse ile birlikte 230 tek 180TL'ye satılıyor ve yarı mekanik. Aynı zamanda Corsair'de 3 katmanlı aydınlatma varken bunda 6 katman var. Ama Masterkeys'de bilek desteği ve yazılım yok. Bu arada 300TL'ye çıkma şansınız var mı?

Masterkeys Lite L baktınız mı? Hem Mouse'unuz yoksa Mouse ile birlikte 230 tek 180TL'ye satılıyor ve yarı mekanik. Aynı zamanda Corsair'de 3 katmanlı aydınlatma varken bunda 6 katman var. Ama Masterkeys'de bilek desteği ve yazılım yok. Bu arada 300TL'ye çıkma şansınız var mı?
O ürünü inceledim fakat K55 daha cazip geldi. Aydınlatma konusunda çok takıntılı değilim. Bütçe konusunda 300TL'ye çıkabilirim fakat o fiyata daha cazip bir ürün göremediğim için siparişi verdim. Cevabın için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı