Corsair K68: Please connect a device

Melih Özönder

Hectopat
Daha fazla  
Klavye Corsair'in K68 sadece red RGB'li versiyonu. Dün gece hiçbir şey yapmadım öyle bilgisayarı her zamanki gibi kapattım sabah geldiğimdeyse klavye çalışmıyordu. İcue aplikasyonu "Please connect a device" diyor. Klavye bildiğiniz kafayı mı yedi diyeyim artık RGB side sapıttı. Tuşlar ilk bir dalgalar halinde yanıyor sonra harflerin ışığı sönüyor sonra tekrardan dalgalar halinde yanıyor yani anlamadım ben bilgisayarda hiçbir şey değişmeden yapmadan bu klavye neden birdenbire çalışmayı yazmayı kesti. Corsair forumlarına yazdım ama inanın zırnık umudum yok oradan. Bu arada klavyeyi başka bilgisayara taktım aynı hata ve önceden kalma bir klavyeyi taktığımda iki bilgisayarda da çalışıyor yani sıkıntı Corsair klavyede. Resmen dünyanın parası klavye gözümün önünde yalan oluyor. Neden oldu bu nasıl çözebilirim ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı