Corsair Katar Pro alınır mı?

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an İtopya indiriminde Corsair Katar Pro 300TL'ye düşmüş. Elimde SteelSeries Rival 3 var fakat bozuk garantiye göndermem ve gelmesiyle ortalama 1 ay kadar vaktimi alacak. Hazır 300 liraya kadar düşmüşken alayım diyorum. Sizce alınır mı? Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini belirtirse sevinirim.

Son düzenleme:
2 yıl önce o fiyattan almıştım şu an büyük indirimde. Yedek olarak gider ama sürekli kullanım tavsiye etmiyorum, orta tekerleğinde sıkıntı var 5-6 ay sonra kenara atmıştım.

2 yıl önce o fiyattan almıştım şu an büyük indirimde. Yedek olarak gider ama sürekli kullanım tavsiye etmiyorum, orta tekerleğinde sıkıntı var 5-6 ay sonra kenara atmıştım.

Evet yorumlarda okuduğumda tuşu bir süre sonraya çift tıklamaya, tekerleği ise işlevini kaybetmeye başlıyormuş. Acceleration değeride 30G'miş bir tık düşük geldi. Ama 300TL'ye dediğiniz gibi yedek olarak kullanılabilecek bir fare bence de.

Evet yorumlarda okuduğumda tuşu bir süre sonraya çift tıklamaya, tekerleği ise işlevini kaybetmeye başlıyormuş.

Çift tıklamaya geçtiğini hatırlamıyorum ama orta tekerliği cidden kronik sorunlu. Bir süre sonra gıcırdamaya başladı. Her çevirdiğimde ince, tiz bir gıcırdama sesi veriyordu (manga okumayı seven biriyim sürekli aşağı kaydırıyorum işkenceyi düşün) en sonunda dayanamayıp kendime Logitech aldım.
Ama o fiyata bence alınabilecek en iyi ürünlerden birisi. 300TL'ye daha kaliteli bir şey var mıdır?

Çift tıklamaya geçtiğini hatırlamıyorum ama orta tekerliği cidden kronik sorunlu. Bir süre sonra gıcırdamaya başladı. Her çevirdiğimde ince, tiz bir gıcırdama sesi veriyordu (manga okumayı seven biriyim sürekli aşağı kaydırıyorum işkenceyi düşün) en sonunda dayanamayıp kendime Logitech aldım.
Ama o fiyata bence alınabilecek en iyi ürünlerden birisi. 300TL'ye daha kaliteli bir şey var mıdır?

Aslında kablosuz almayı düşünüyorum da kablolusu 300TL kablosuzu 900tl🙁.

Geri
Yukarı