Corsair LL120 H115I RGB platium RGB sorunu

Maximumpanic

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar,

Corsair Obsidian Serisi 500D RGB SE Premium kasa satın aldım içerisinde RGB kontrolcüsü var LL120 4 adet RGB fan var sonradan sisteme Corsair H115I RGB Platinum sıvı soğutma taktım internet üzerinden baktığım çoğu videoda yazılım üzerinden, sıvı soğutma blogu üzerinde bulunan RGB ve sıvı soğutma fanlarında bulunan RGB ışıklandırmalar LL120 serisi fanlarla senkronize şekilde çalişiyor fakat ben yazılım üzerinden denediğimde olmuyor. Ön tarafta bulunan 3 fan ve arkadaki eksoz fanı senkronize şekilde çalişiyor. Fakat H115I sıvı soğutma bloğu ve fanlari diğer fanlarla senkronize çalişmiyor. İnternette gördügüm çoğu videoda hem sıvı soğutma blogu hem fanlari diğer fanlarla senkronize şekilde çalişirken ben kendi sistemimde bunu yapamadim konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar acaba yardimci olabilirler mi veya uzaktan bağlanti yolu ile yardimci olma imkanınız varsa çok memnun olurum.

H115I'yi Corsair kontrolcünüze takmaz iseniz senkron olmaz. Eğer anakart üstüne takılı ise sorun bu olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı