Corsair Obsidian 1000D alınır mı?

Öyle evet fakat RTX 3080 çok iyi bir kazım sağladığı için daha da zor oluyor işim.
3090'a ne dersiniz hocam. Tabi şuan alacaksanız. Baktığınız zaman 3080 ekran kartları şuan 27.000 TL 3090 ekran kartları 25.000 ile 30.000 TL arası.
Hocam bir şuna bakın ama fiyatı... İnsanı korkutuyor.

Hocam bu kasanın önüne tam 3 tane 20cm fan mı takılabiliyor?

3090'a ne dersiniz hocam. Tabi şu an alacaksanız. Baktığınız zaman 3080 ekran kartları şu an 27.000 TL 3090 ekran kartları 25.000 ile 30.000 TL arası.

Hocam o fiyatlar biraz aldatmaca. Almanya'dan şu an istesem 11k ya RTX 3080 MSI getirebilirim. Vergilerle Max 15k olur ki büyük ihtimalle 11k ya elime getirebilirim. Esnafımız yok mininig yok dolar deyip fiyatı köklüyor.

Bende 1000d alacaktım ancak daha sonra vazgeçtim. Çünkü astarı yüzünden pahalıya geliyor. Bugün bu kasanın fiyatı yaklaşık 5.000₺. Fakat almakla iş bitmiyor, sadece ön taraf için 8 tane 120mm fan alıyor, yukarıya da bir o kadar fan alınabiliyor. Alınacak olan fanlar RGB olacaksa ona göre RGB çoklayıcı gerekiyor ya da Corsair'de olduğu gibi Core HUB almak gerekiyor. Açıkçası içine 2. bir sistem kurulmayacaksa, üst seviye depolama yapılmayacaksa bence gereksiz. Ben o yüzden Corsair iCUE 465x aldım ancak sistemi kurmadım, kutusunda sıfır bir şekilde duruyor. Gözüme fazla küçük geldi. Satacağım.

Corsair 5000X RGB bekliyorum şimdi. Piyasaya girdiği anda beyaz olanını alacağım. Ne hikmetse 5000D ve 5000D Airflow modelleri her yerde ama 5000X RGB ortalarda yok. Bunlara da göz atın derim.

Son düzenleme:
Merak etmeyin hocam. Çok güzel bir kasayı koymak için masa yaptıracağım en güzelinden. Beni en çok cezbeden kısmı "damperli camlı" ve büyük olması :).

Hocam çok beğendim. Yer sıkıntım da yok. Hem temizlerken benim için daha kolay oluyor büyük alan.
Hocam DAMPER terimi kamyonda,temper terimi camda güzel.
Gel seninle,daha güzel türkçeyle konuşalım 😂

Geri
Yukarı