Corsair Obsidian 1000D alınır mı?

Arda_Animations

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üst seviye bir render ve oyun sistemi toplamayı düşünüyorum. (Nisan-Mayıs)
Ek bir bütçe alamazsam R9 5900X + RTX 3080 + X570 Crosshair.
Ek bir bütçe temin edersem (muhtemel) i9 10980Xe+ RTX 3080 + ASUS ROG Rampage XI.
Arkadaşlar sizce Corsair Obsidian 1000D bu sisteme yakışır mı? Bütçeyi hafif zorluyor ama çok beğendim.
Not: Sistemleri çok tartıştık. Tümünü yazmaya gerek yok. Kararımı verdim. Sadece sorum bu.

Arkadaşlar üst seviye bir render ve oyun sistemi toplamayı düşünüyorum. (nisan-Mayıs)
Ek bir bütçe temin edersem (muhtemel) i9 10980Xe+ RTX 3080 + ASUS ROG Rampage XI.
Arkadaşlar sizce Corsair Obsidian 1000D bu sisteme yakışır mı? Bütçeyi hafif zorluyor ama çok beğendim.
Not: Sistemleri çok tartıştık. Tümünü yazmaya gerek yok. Kararımı verdim. Sadece sorum bu.

Hocam mükemmel bir kasa. Alabilirsiniz. Yalnız biraz yer kaplar benden söylemesi 😉.

Hocam mükemmel bir kasa. Alabilirsiniz. Yalnız biraz yer kaplar benden söylemesi 😉.

Merak etmeyin hocam. Çok güzel bir kasayı koymak için masa yaptıracağım en güzelinden. Beni en çok cezbeden kısmı "damperli camlı" ve büyük olması :).

Çok büyük değil mi?

Hocam çok beğendim. Yer sıkıntım da yok. Hem temizlerken benim için daha kolay oluyor büyük alan.

Arkadaşlar üst seviye bir render ve oyun sistemi toplamayı düşünüyorum. (Nisan-Mayıs)
Sisteme yakışmaya yakışır da çok devasa bir boyutu var. İçini doldurmak istesen dolduramazsın o derece büyük. Ek olarak fan alman lazım bir sürü, kasayı aldığında dahili olarak fan gelmiyor diye biliyorum.

Son düzenleme:
Merak etmeyin hocam çok güzel bir kasayı koymak için masa yaptıracağım en güzelinden. Beni en çok cezbeden kısmı "damperli camlı" ve büyük olması :).

O zaman iyidir hocam. Alabilirsiniz. Isterseniz başka markaların sa böyle super Tower büyük kasaları var. Ama onlara bakmışsınızdır diye tahmin ediyorum.

Hocam bence pek gerek yok ya. Çok büyük ve ağır bir kasa. Bir de stok hali modart kullandığı gibi ön paneldeki cam mıknatıslı değil diye biliyorum. Sisteme yakışır yakışmasına da bilemedim. 500D var, kardeşi, biraz küçük versiyonu. Tercih sizin. Umarım pişman olmazsınız. 😁

Evet hocam maalesef tahminimce sistemi kurunca 40-45 kiloyu bulur gibime geliyor. Titiz biriyim. Yandık... :D

Geri
Yukarı