Corsair Obsidian 1000D kasa uyumsuzluk yaratır mı?

Hocam şimdi birçok yayıncı yayın yapıp oyun oynamak için iki sistem kullanıyor yayında oynayacağım oyunlar yüksek oyunlar bende bilgisayarı fazla zorlamak istemiyorum bu şekilde daha rahat olur diye düşündüm.
Pinti panda yı bilirsin. O bile tek PC de yayın yapıyor. Tek PC gayet yeterli. Onlar biraz para harcamaya yer arıyor :)

Merhabalar, ASUS ROG VIII Formula ATX anakartım var bu anakartın yanında Corsair Obsidian 1000D kasa almak istiyorum. Fakat bu kasanın özelliklerini okuduğumda mini ITX ve eatx olarak iki farklı sistemin tek kasaya kurabileceği yazıyordu. Benim anakartım ATX bu kasayı alırsam uyumsuzluk olur mu?
Aaa Kaan Style, zamanında seni PVPlerinle izleyip sevmiştim kemik kitledeydim. Şimdi ise tarz değiştirdin. Vay be.(Umarım gerçeksindir.)
Hocam şimdi birçok yayıncı yayın yapıp oyun oynamak için iki sistem kullanıyor yayında oynayacağım oyunlar yüksek oyunlar bende bilgisayarı fazla zorlamak istemiyorum bu şekilde daha rahat olur diye düşündüm.
İki sistemi tek kasaya koymanı hiç önermem hocam. İki tane ayrı kasa zaten bu kasa boyutlarında olacağı için çok sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

1000D biraz popüler kültür kasası oldu diye düşünüyorum. Şu iki kasayı da gör bence almadan önce:
Phanteks Enthoo 719 ve Enthoo Elite. İlki bütçe dostu, ikincisi ise 1000D rakibi.

Geri
Yukarı