Corsair RMA hangi kargo firması ile yollanmalı?

Brktkts

Hectopat
Herkese merhaba, bundan yaklaşık bir ay önce Corsair'a bir ticket atarak RMA talebinde bulundum. Bir Corsair çalışanı bana ücretsiz kargo etiketi vereceğini söyledi. 1 ay boyunca bunu bekledim fakat bugün ücretsiz kargo etiketi oluşturamadıklarını ve bana istediğim herhangi bir kargo ile onlara ürünü yollamamı, sonrasında ise bana kargo parasını geri ödeyeceklerini söyledi. Bana bir PDF dosyası attı; dosyada adım, adresim ve onların adresi yazıyor. Ne yapmam gerektiğini sorduğumda ise bana sadece attıkları PDF'yi kolinin üzerine yapıştırmamı ve RMA numarasını kolinin içine koymamı söyledi. Fakat PDF'de ismim yanlış çıkmıştı, yani soyadım Tektaş olması gerekirken Tekta diye çıkmıştı. Gümrükte problem çıkabilir dediğimde ise problem çıkmayacağını söyledi. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim, yani hangi kargo firması ile yollamalıyım? Yanlış soyisim gümrükte problem çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT, DHL veya UPS ile gönderebilirsiniz.
PDF dosyasını düzenleyip soyadınızın sonundaki "ş" harfini "s" yapın, öyle yazdırın. Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı