Corsair Vengeance RGB Pro overclock sonrası hatalar

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 108
  • Görüntüleme 6B
Geçmiş olsun kino, umarım benzer bir olay başına gelmez bir daha. Bu işler biraz sakat gibi anlaşılan, çok dikkatli olmak gerekiyor.

Teşekkürler. Garanti bitseydi elde fena patlardı. Büyük ihtimalle Corsair zaten iade edin diyecek, ben de Amazon'a yazıp geri postalayacağım bunlarda değişim yok biliyorsun aradaki farkı iade ediyorlar.

Hynix CJR çıkmayabilir şimdiden söyleyeyim. Hatta bence Samsung C-Die yolda :)

Daha mı iyi daha mı kötü?

Teşekkürler. Garanti bitseydi elde fena patlardı. Büyük ihtimalle Corsair zaten iade edin diyecek, ben de Amazon'a yazıp geri postalayacağım bunlarda değişim yok biliyorsun.

Daha mı iyi daha mı kötü?

Kötü bir çip O, C die yer yer XMP yemez.

cMW16GX4M2C3600C18W, Reddit'te denk geldiğim C die skularından sizinki ile fark 3600 18 olması bunun

Neden tekrardan corsair aldın ki.

Aynı ürün ama biraz zamlandı ben de aradaki farkı iade alacağım kısaca 2020 fiyatına gelmiş olacak. Hem bildiğim ürün her yerde bunu yazdık öte yandan Corsair yokuşa sürmez vesaire böylesi daha iyi.

Kötü bir çip O, C die yer yer XMP yemez.

cMW16GX4M2C3600C18W, Reddit'te denk geldiğim C die skularından sizinki ile fark 3600 18 olması bunun

Bu da CL16 diye geçiyor.

Bu da CL16 diye geçiyor.

Reddit'te olan 18 diye belirtmişti sanırım, C die olan bir sku.

3600 C16 da C die gelmez yani gelmezdi.
CMW16GX4M2C3200C16, 8gbit C die olması lazım bunun da.

3200 CL16 da Samsung çip, C oluyor genellikle zaten ver 4.32
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@kino evet sanırım Samsung C die yani birkaç yer ve burada olan bir iki konu bu Sku'nun vasat kalite b (C) die olduğunu sölyüyor, iyi bir bin gelirse @BerkayZ87 gibi 3800 CL18 veya 3733 CL17/18 yapabilirsiniz belki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı