Corsair Void Elite kablosuz 1000TL'ye alınır mı?

MaxiGG

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kulaklığı bayağı araştırdım ancak yorumlar tutarsız geldi. Şu an bir sitede 1000TL'ye kablosuz var. Bu fiyata bu kulaklık alınır mı kullanan veya daha önce kullanmış olan yardımcı olursa sevinirim.

Site gözükmüyor. Kulaklıklar konusunda @enonertetanem hocam bilgilidir yardımcı olacaktı.

1000₺'ye alınır bence kablosuz olduğundan. Sorunlar yaşanlar var kulaklık ile tam bilemiyorum.

Alınır. Kablolu istersen HyperX Cloud 2'ye bakabilirsin.
Kablolu olarak şuan HyperX cloud Silver kullanıyorum. ( Aynı kulaklık olabilir ). Benim kulağıma tam oturmuyor kulaklık o yüzden rahatsızım. Kablosuz istiyorum. Teşekkürler yorumunuz için.
Kablosuz isterseniz iş görür. Güzel bir ürün.
Evet kablosuz istiyorum. Teşekkürler yorumunuz için
Güzel kulaklık ancak forumda cızırtı sorunu yaşayan var. Bu göz önüne alınarak alınmalı.

Kablosuz zorunluysa güzel bir ürün.
Evet, yazılımıyla alakalı diyen vs var.
Site gözükmüyor. Kulaklıklar konusunda @enonertetanem hocam bilgilidir yardımcı olacaktı.

1000₺'ye alınır bence kablosuz olduğundan. Sorunlar yaşanlar var kulaklık ile tam bilemiyorum.
Utopyada şuan;

Arkadaşında son yorumunu alayım madem uzman :)

Pek iyi değildi kablolu olanı, kablosuz olanı daha iyi değildir. Bence bunu alın:

Yapısı şuanki kulaklığıma çok benziyor, o yüzden cesaret edemedim. Önceden logitech kullanmıştım gayet rahattı, corsairi de denedim o da rahattı ama ses kalitesi vs bilmiyorum.

Sanırım kafanız normalden bir tık daha büyük, Corsair Void Elite kulaklıklar kafa yapısı büyük olanlar için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Ses kalitesi olarak CM büyük ihtimalle bir tık daha önde ama rahatsız edecekse ses kalitesi pek önemli değil diye düşünüyorum. Sonuçta kablosuz bir ürün, rahatlık için alıyorsunuz.

Sanırım kafanız normalden bir tık daha büyük, Corsair Void Elite kulaklıklar kafa yapısı büyük olanlar için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Ses kalitesi olarak CM büyük ihtimalle bir tık daha önde ama rahatsız edecekse ses kalitesi pek önemli değil diye düşünüyorum. Sonuçta kablosuz bir ürün, rahatlık için alıyorsunuz.
Tam tersi aslında kafam küçük ama gözlük kullandığım için çok rahatsız ediyor 2-3 saat kullandıktan sonra. Ayrıca bu kablosuz ürünleri PS4-5 lerde de kullanabiliyor muyuz bilginiz var mı?

Geri
Yukarı