Corsair Void Elite RGB 7.1 499TL!

Şimdiden hazırladım. :D

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-06-20 203925.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-20 203925.png
    32,5 KB · Görüntüleme: 82
Benimkinin tahmini teslimatı yarını gösteriyor, gelir büyük ihtimal yarın.
Şimdiden hazırladım. :D
Ben anlamadım o konudaki çözümü , banada anlatırmısın ? adım olarak anlatsan daha iyi olur mesela denetim masasını aç gibi falan rica ediyorum, yardım edersen sevinirim.
Bende birde ICUE şuan yüklü klavyemden ve diğer ekipmanlarım için ICUE yi sileyimmi arkadaşlar

Ben anlamadım o konudaki çözümü, bana da anlatır mısın? Adım olarak anlatsan daha iyi olur mesela denetim masasını aç gibi falan rica ediyorum, yardım edersen sevinirim.

Şimdi ilk önce olayı anlatayım. Bu kulaklığı ilk taktığında Windows kendi driverını kuruyor otomatik olarak. Ve bu cızırtı sorununa sebep oluyor. Çözümü ise şöyle:
1) Windows otomatik driver kurmasını kapat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2) iCUE yükle.(Yüklü ise bir şey yapma)
3) Kulaklığı tak. Münkünse USB ile tak.

Dostum ilk geldiğinde mikrofonu yukarı kaldırdığımda etrafında kırmızı yanıp sesi iletmiyordu. Şimdi durduk yere olmamaya başladı. Bir de ben Windows Sonic'i açtım kapatmalı mıyım?
Şimdi ilk önce olayı anlatayım. Bu kulaklığı ilk taktığında Windows kendi driverını kuruyor otomatik olarak. Ve bu cızırtı sorununa sebep oluyor. Çözümü ise şöyle:
1) Windows otomatik driver kurmasını kapat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2) iCUE yükle.(Yüklü ise bir şey yapma)
3) Kulaklığı tak. Münkünse USB ile tak.
Ben açtım denedim, arkadaşların dediği ayarı yaptım. Şu an G231 kullanıyorum, ona göre küçük geldi biraz. Boğaziçi garanti belgesi de gelmedi.
Bana tam geldi kulaklık. Garanti işini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı