Corsair Void Elite RGB Dolby 420TL

Makaleler
42
Kulak yastıkları kumaş olduğu için alasım var ama JD 712'den buna geçince aradaki fark bariz belli olur mu? Fiyat cidden çok iyi.

Mikrofon olarak çok beğenirsin fakat rahatlık olarak aynısını söyleyemem. JD muhtemelen daha rahattır fakat kulaklarını terletiyor.

Ferahlık için alabilirsin fakat rahatlık ön planda ise Corsair Void serisi kulaklık kullanmış birisi olarak önermem.

Bu fiyata görünce hemen aldım, daha önce Surround modelini cızırtı sorunu nedeniyle iade etmiştim.

Ben de aldım bakalım. Yazın suni deri kulak yastıklarını takmak işkence oluyordu benim için, geçende 297 liraya HS50 Pro vardı ama onun da kulak yastıkları suni deri diye almamıştım. Bunu aldım bakalım umarım sorunsuz gelir.

Kulak yastıkları kumaş olduğu için alasım var ama JD 712'den buna geçince aradaki fark bariz belli olur mu? Fiyat cidden çok iyi.

Kumaş yastıklar deriye göre daha rahat ses olarak zaten kesinlikle olur bir de pad farkından rahatlarsın JD712 çok ağrı yapıyor bende bir süre kullandım sırf ağrı yüzünden iade ettim plantronics rig 505 lava var kumaş padli 10 saat takıyorum gram fark etmiyorum.

Haziran sonundan beri kullanıyorum ve çok memnunum. Fakat küçük olduğundan kulaklarımı çok acıtıyor, önceden G231 kullanıyordum. Dip ses sorunu var kronik, onu da kolay adımlarla çözebiliyorsunuz. Ses kalitesi iyi, ekolayzır ayarını yapınca çok daha net ses duyuyorsunuz, ama program hep açık kalmalı.

Kumaş yastıklar deriye göre daha rahat ses olarak zaten kesinlikle olur bir de pad farkından rahatlarsın JD712 çok ağrı yapıyor bende bir süre kullandım sırf ağrı yüzünden iade ettim plantronics rig 505 lava var kumaş padli 10 saat takıyorum gram fark etmiyorum.

Aslında JD önerilmiyor bu forumda pek ama bence ses ve mikrofon kalitesi cidden fiyatına göre çok iyi. Malzeme kalitesi de gayet iyi. Ben gerçekten çok memnundum kalitesinden. Kışın bir sorun olmuyor 3-4 saat takıyorum ama yazın odamın da çok aşırı sıcak olmasından dolayı hiç kullanmıyordum kulaklığı. Kaldı ki zaten CS:GO oynamayı da bıraktım, müzik dinlemek için takınca da biraz kaba ve ağır kaçıyor. O yüzden Corsair Void Elite almayı zaten düşünüyordum hep favorilerimde ekli olan bir üründü. Umarım üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı