Corsair Void Elite RGB USB alınır mı?

Bütçe
750

MysLL

Centipat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, yeni kulaklık alacağım ve birkaç model arasındayım. Corsair Void Elite'de bunlardan birisi. Dip ses sorunu var deniliyor ama, kullanan bir arkadaş var ise bu doğru mu?

Şarkı dinleme anlamında da nasıl bir kulaklık acaba? Birkaç yorum okudum, genelde gömmüşler ama, kullanan bir arkadaş var ise doğru mu?

Özetle Corsair Void Elite alınır mı? Alınmaz ise başka ne alınabilir? Maksimum bütçem 750 TL.

Son düzenleme:
Kısa bir süre kullanma şansım olmuştu. Tuhaf şekline alışamamıştım. Keşke alışabilseydim. Muhteşem bir sesi var. %100 seste o kadar güçlü hoparlörlere sahip her kulaklıkta miniminnacık bir dip ses olur. Rahatsız edecek bir sorun yaşamamıştım.

Kısa bir süre kullanma şansım olmuştu. Tuhaf şekline alışamamıştım. Keşke alışabilseydim. Muhteşem bir sesi var. %100 seste o kadar güçlü hoparlörlere sahip her kulaklıkta miniminnacık bir dip ses olur. Rahatsız edecek bir sorun yaşamamıştım.

Zaten %100 seste kullanmam herhalde, %60-70 civarlarında kullanırım. Önceki cümlede belirttiğim seviyelerde acaba böyle bir şey yaşanabilir mi, cızırtı; dipses sorunu olabilir mi? Bir fikriniz var mı acaba?

%60-70'te kullanabilirsen ne ala. :D Windows ve uygulama sesi %100'deyken Void'in sesi %20 olsa bile yeterli olur. Sağlıklı bir üründe o tip sorunlar olmaz. Dip ses ise hemen her kulaklıkta çok yüksek seste olur ancak bir şey çalarken duyulmaz ve normalde de rahatsız etmez.

%60-70'te kullanabilirsen ne ala. :D Windows ve uygulama sesi %100'deyken Void'in sesi %20 olsa bile yeterli olur. Sağlıklı bir üründe o tip sorunlar olmaz. Dip ses ise hemen her kulaklıkta çok yüksek seste olur ancak bir şey çalarken duyulmaz ve normalde de rahatsız etmez.

Kaliteli ürün daha önce kullanmadım ondan ses seviyesi hakkında şu anki kulaklığa göre yorum yapabiliyorum. :D Teşekkürler, HyperX Cloud II ile Void arasındayım ama; hangisini seçmem daha iyi olur?

Geri
Yukarı