Corsair Void Elite Surround 7.1 Kulaklığımın Baş Kısmı Çatladı

Genc Birey

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,
Tam 1 yıl önce satın almış olduğum Corsair Void Elite Surround 7.1 kulaklığımı haftada 4-5 gün işten geldikten sonra birkaç saat oyun oynamak için kullanıyorum. Dün akşam kulaklığı takarken bir ses geldi, gördüm ki tam kafa noktasında iki çatlak oluşmuş.
180cm 80kg başım da bir hayli normal boyutlarda bir insanım. Kulaklıkta en ufak bir çizik yada yıpranma söz konusu değil. Diyeceğim o ki bu tarz üst düzey bir kulaklığı kırabilecek ne yoğun bir kullanımım söz konusu ne de kafa yapısına sahibim. Böyle bir problem için nereye başvurabilir, ne yapabilirim? Satın aldığım site incehesap.com'a mesaj attım ancak böyle bir konuda yardımcı olacaklarını sanmıyorum. Bilgilerinizi ve yorumlarınızı benimle paylaşmanızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba,
Tam 1 yıl önce satın almış olduğum Corsair Void Elite Surround 7.1 kulaklığımı haftada 4-5 gün işten geldikten sonra birkaç saat oyun oynamak için kullanıyorum. Dün akşam kulaklığı takarken bir ses geldi, gördüm ki tam kafa noktasında iki çatlak oluşmuş.
180cm 80kg başım da bir hayli normal boyutlarda bir insanım. Kulaklıkta en ufak bir çizik ya da yıpranma söz konusu değil. Diyeceğim o ki bu tarz üst düzey bir kulaklığı kırabilecek ne yoğun bir kullanımım söz konusu ne de kafa yapısına sahibim. Böyle bir problem için nereye başvurabilir, ne yapabilirim? Satın aldığım site incehesap.com'a mesaj attım ancak böyle bir konuda yardımcı olacaklarını sanmıyorum. Bilgilerinizi ve yorumlarınızı benimle paylaşmanızı bekliyorum, teşekkürler.

Arkadaş çok geç gördüm ama durum hala geçerliyse çöpe atmadıysan Corsair globale yaz 0'ını yollarlar.

Geri
Yukarı