Corsair Void Pro vs SteelSeries Arctis 5 2019 Edition

• Konuyu başlatan asdfsdgsdfgdfhfghs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Çünkü Elite yeni versiyonu.

Biliyorum yeni versiyonu olduğunu ama aralarında fiyat farkı var. Void Pro fiyatını hakeden bir kulaklık olunca aradaki fiyat farkı beni korkutuyor. 100 TL daha ucuz Elite modeli. Yeni versiyonu daha pahalı olması gerekmez mi? Ve Void Pro'daki Premium yazısı kafamı karıştırıyor.

Kulaklık kulağına tam mı oturmalı yoksa boşluk olsun mu?

Biraz boşkuk olsa çok etkilemez oyunda falan diye düşünüyorum.

Corsair kullanmadım fakat en azından SS Arctis 5'i gönül rahatlığıyla önerebilirim. Çok ekstrem şeyler beklemiyorsan kulaklıktan memnun kalırsın. Şu güne kadar bir sorun yaşamadım.

Neden 7.1 tavsiye etmiyorsunuz? Zaten istediğiniz zaman kapatıp açabiliyorsunuz.

7.1 olarak para verip aldığınız ses kartlarının hepsinin görevi sağ ve sol kanalları karıştırarak size sanal çevresel ses hissi yaratmaktır. Böyle gereksiz bir şeye fazladan 100-200TL vermenin mantığı yok. Bunun yerine Microsoft Store'dan Dolby Atmos veya DTS:X alabilirsiniz. 40 küsür lira fiyatları var ikisininde. Eğer 7.1 versiyonu ile arada 50TL gibi bir fark var ise 7.1 versiyonunu alabilirsiniz çünkü o kart sadece 7.1 ses vermeye yaramıyor genelde. O 7.1 kartın içinde hem amp, hem dac var bu sayede sesi daha yüksek alabilirsiniz ve dac'ın kalitesini eski baya eski bilgisayarlarda hissedebilirsiniz ama yeni bilgisayarlarda da ucuzluğunu hissedersiniz. Yüksek ses seviyelerinde seste bozulmalar ve hiss olarak geri dönüşü olur size, usb olmasıda cabası. Her zaman analog olarak kullanın kulaklığınızı. Dediğim gibi derdiniz 7.1 ise DTS:X competitive oyunlar için Dolby Atmos ise Film ve Story Modelu oyunlar için tercih edilebilir.

7.1 olarak para verip aldığınız ses kartlarının hepsinin görevi sağ ve sol kanalları karıştırarak size sanal çevresel ses hissi yaratmaktır. Böyle gereksiz bir şeye fazladan 100-200TL vermenin mantığı yok. Bunun yerine Microsoft Store'dan Dolby Atmos veya DTS:X alabilirsiniz. 40 küsür lira fiyatları var ikisininde. Eğer 7.1 versiyonu ile arada 50TL gibi bir fark var ise 7.1 versiyonunu alabilirsiniz çünkü o kart sadece 7.1 ses vermeye yaramıyor genelde. O 7.1 kartın içinde hem amp, hem dac var bu sayede sesi daha yüksek alabilirsiniz ve dac'ın kalitesini eski baya eski bilgisayarlarda hissedebilirsiniz ama yeni bilgisayarlarda da ucuzluğunu hissedersiniz. Yüksek ses seviyelerinde seste bozulmalar ve hiss olarak geri dönüşü olur size, usb olmasıda cabası. Her zaman analog olarak kullanın kulaklığınızı. Dediğim gibi derdiniz 7.1 ise DTS:X competitive oyunlar için Dolby Atmos ise Film ve Story Modelu oyunlar için tercih edilebilir.
Benim amacım zaten hem oyun hem film hem de müzik. Bu corsair void pro bu istediklerimi karşılamaz mı ? Çoğu fps oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı