Cougar Gemini S 600W 80+ nasıldır?

DonVitoCarleone

Hectopat
Daha fazla  
Cougar Gemini S alacağım, bulunduğum yerde ısınma falan sorunu pek olmuyor. Yeterli fan mevcut ama bir sorum var içinde ki dahili 600W 80+ PSU nasıl? Gamepower falan kullanmak istemediğimden bunu ekledim hazır sisteme, sizce PSU nasıldı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, PSU olarak kötü değil. Kasanın ön kısmı daha iyi olabilirdi.

Hocam, PSU olarak kötü değil. Kasanın ön kısmı daha iyi olabilirdi.

Her konuya yardımcı oluyorsunuz size ayrı bir teşekkür edeyim ısınma problemim olmuyor bulunduğum yer biraz soğuk zaten benim için PSU önemliydi bir de hazır sistem aldığımdan fazla seçenek yok Corsair Carbide serisi var onların da sanırım PSU'ları arızalı oluyor gibi bir duyum aldım ondan bu kasanın PSU sunu sormak istedim. Zaten diğer seçenekler bana C4 gibi geliyor mesch çok kasa var ama içinde ki PSU'lar ve kasa markaları performax gibi falan aman aman deyip uzaklaşıyorum. Malum bazı markalardan çok çektim ama Cougar yazınca pek şikayet göremedim.

Hazır sistem mi alıyorsun? Genelde hazır sistemlerin içinde bulunan bir model. Alternatifleri var mı? PSU güzeldir ancak kasa hoşuma gitmedi, biraz kapalı gibi.

Evet hazır sistem alıyorum alternatif Gamepower'ın mesch kasası var ama içinde ki PSU ya hiç güvenmiyorum. Corsair Spec serisi var bir de onların da PSU'ları sarı etiket gönderiyorlar sanırım iade falan etmekle uğraşmamak için sordum PSU güvenliyse alacağım ev soğuk ısınma problemi çok yaşamıyorum çok siteye baktım İncehesap en mantıklısı geldi diğer sitelere pek güvenemedim varsa sistem alabileceğim siteleri yazabilirsiniz fiyat bandım 5000TL tek tek parça toplayamıyorum maalesef başta aklıma o geldi ama ailem izin vermedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı