Counter-Strike 1.6 hakkında düşünceleriniz neler?

Geçmişte alternatifi olmadığı için oynamak zorunda olduğumuz bazı oyunlar vardır, şimdi açıp oynamaya çalışsan aynı zevki vermez eğlenemezsin, bunu mu oynamışım dersin. Ama cs 1.6 öyle değil. Şimdi girsem yine o hazzı alırım. Ne zaman ömrü bitecek bu oyunun bilmiyorum, hala birçok server aktif.

@Lynchburg Ondan sonra 2 kere daha beraber server açtık. Sonra ben, yıllar sonra üniversitede arkadaşlarla oynamak için 1 kez daha server açtım ama hiçbirinde o ilk açtığım ilgiyi yakalayamadım. Çünkü hem yeni ünlenmişi hem de sv ile çok ilgileniyordum. Sabah bir kalkıyordum akşama geceye kadar tüm gün serverdeydim. Yani SV_Shb olarak beni görünce millet daha bir şevkleniyordu başlarında durmam gerekiyordu 🙂 bir de normal mapları açmıyordum hep kendi tasarladığım haritalar. İsterseniz atarım size hala saklarım. Tabi iyi olanların bazılarını bulmam imkansız ama bir kaçı elimde. Hiç unutmam hattım Bimcell'di o parayla 1 sene paket sıkıntısı çekmemiştim 😅

CS 1.6 anlatilmaz yasanir, bu oyunun bana verdigi zevki baska bir oyunda bulamadim daha ama tabi artik cok eskidigi icin malesef o kaliteli sunuculari kalmadi. Oyunun beni hic sıkmamasının sebebi hep eglenceli yeni modlar yapilmasiydi. Bhop, wc3, surf, zm, gungame, jail gibi.

@Lynchburg Ondan sonra 2 kere daha beraber server açtık. Sonra ben, yıllar sonra üniversitede arkadaşlarla oynamak için 1 kez daha server açtım ama hiçbirinde o ilk açtığım ilgiyi yakalayamadım. Çünkü hem yeni ünlenmişi hem de sv ile çok ilgileniyordum. Sabah bir kalkıyordum akşama geceye kadar tüm gün serverdeydim. Yani SV_Shb olarak beni görünce millet daha bir şevkleniyordu başlarında durmam gerekiyordu 🙂 bir de normal mapları açmıyordum hep kendi tasarladığım haritalar. İsterseniz atarım size hala saklarım. Tabi iyi olanların bazılarını bulmam imkansız ama bir kaçı elimde. Hiç unutmam hattım Bimcell'di o parayla 1 sene paket sıkıntısı çekmemiştim 😅
Baş tacısın gerçekten saygı duydum aynı zevklere sahibiz :) Saat sabah 8 de kalkardım server için akşam 12 ye kadar yemek ve ihtiyaç molasından başka molam yoktu oynamasam bile açık kalırdı oyun admin oyunda ilgileniyor desinler diye hiç bırakmadım sahiplendim resmen serverimi ama kaybettik maalesef onlarca mesaj aldım facebook üzerinden neden kapandığına dair para diyemedim geçiştirdim :) Üzüldüm şuan ne hassas duygular yaşatmış bize bir sanal oyun..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı