Rockstar hakkında düşünceleriniz neler?

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Adamlar her çıkardıkları oyunlarla isimlerini hatırlatıyorlar gerçekten paranın bence bozmadığı tek oyun firmalarından birisi GTA ve RDR serilerini oynamış birisi olarak her sene oyunlarına bir şeyler katıyorlar ve bunu hissediyorsun gerçekten tebrik edilesi bir başarı fikirlerinizi almak isterim bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence overrated bir firma. Diğer firmalarda 5-6 yılda bir oyun çıkarsa çok rahat içini detaylarla doldurabilirler. Ayrıca PC ye üvey evlat çekmeleri ve kendilerine bu kadar şöhreti getiren oyunun PC den gelme GTA olunca da kızmamak elde değil.

Her yonden guzel. Ama GTA 5 online da biraz bozdular kaliteyi. Söylenene göre. :)
Bozuldu gibi sanki, evet :) Ama bizler de değiştik. 4 senedir oynuyorum ve artık oyuna girmiyorum bile. Zevklerimiz, düşüncelerimiz değişti. Ben bundan olduğunu düşünüyorum. Yoksa oyun aynı oyun. Evet, çok saçma şeyler geldi, bozdu kendini ama oynansa oynanır hâlâ :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı