İnceleme Counter Strike 1.6

CS 1.6 efsanesini hepimiz biliyoruz ve bu oyunu hala oynamayanlar varsa bunun için bir inceleme yazayım dedim.

Cs 1.6 oyunu bomba kurma-imha haritaları olmakla beraber oyunun rehine kurtarma görevi de vardır.

Oyunun bomba kurma bölümünde T ve CT adında iki takım var ve bu takımlar mücadele içerisinde.

T takımı bombayı kuran ve patlatmaya çalışan grup, CT grubu ise bomba kurulmasını engellemek. Eğer bomba kurulursa bunu imha etmek zorunda.

Oyunun rehine kurtarma bölümünde ise T takımı rehinelerin CT takımının kurtarmasını engelliyor. CT takımı ise kurtarmaya çalışıyor.

Oyunun kısaca mantığı bu. Oyun ilk olarak bildiğimiz bir Half Life moduyken bir oyuna dönüşüyor.

Oyunun serverlerı ise dopdolu. Yani gidin bir sürü server vardır server bölümünde ve her gün yüzlerce kişi bu oyunu oynuyor. Özellikle Türk serveri en fazla oyunlardan birisidir.

Oyunun multiplayer bir oyun olduğunu söyleyeyim ama singleplayer olarak da oynanabildiğini söylemiş olalım. Oyuna bot atarak onlarla da vs atabiliyorsunuz.

Steam'da oyun 18.50 TL. İndirimlerde 3.70 TL düştüğünü söyleyebilirim.

Son olarak oyundan birkaç fotoğraf atayım ve inceleme bitsin. İyi Oyunlar!

images.jpeg
images-1.jpeg
images-2.jpeg
images-3.jpeg
images-4.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Destur gaming CS:GO mod serveri çok iyidir. Eskiden oynardım geri dönmeyi düşünüyorum. (Bu bir öneridir.)

Mod ve hileler çok can sıkıyor. Bazıları da ayar yapmanıza bile izin vermiyor cl_bob 0 yazamıyorsun. Sene 2008-2012 arası Online çok oynadım. Benim gözümde CS:GO'dan iyidir.

Geri
Yukarı