Counter-Strike 2 birden dondu ve açılışta siyah ekran hatası vermeye başladı

Tuncayyigitt

Femtopat
Daha fazla  
RAM
12
Ekran kartı
Radeon rx 570
İşlemci
İ5 3 nesil
Selam. CS2 oynarken herhangi bir sıkıntı yoktu oyunu guzel bir şekilde oynuyordum. Sonra çözünürlükleri ayarliyim derken oyundan birden attı. Tekrar girmek isterken siyah ekran ile karşilasiyorum. Oyunu silip yükledim dedim ve aynı sorunlar ortaya çıktı konu ile ilgili bir fikriniz var mı?

Selam. CS2 oynarken herhangi bir sıkıntı yoktu oyunu guzel bir şekilde oynuyordum. Sonra çözünürlükleri ayarliyim derken oyundan birden attı. Tekrar girmek isterken siyah ekran ile karşilasiyorum. Oyunu silip yükledim dedim ve aynı sorunlar ortaya çıktı konu ile ilgili bir fikriniz var mı?
Temp klasörünü temizleyin.

Steam'in dosya konumuna gidip userdata > (birkaç tane klasör olabilir eğer varsa hepsine girip dediğimi yap) kısmına gelip 730 yazan klasörleri silip oyuna gir.

Selam. CS2 oynarken herhangi bir sıkıntı yoktu oyunu guzel bir şekilde oynuyordum sonra çözünürlükleri ayarliyim derken oyundan birden attı tekrar girmek isterken siyah ekran ile karşilasiyorum oyunu silip yükledim ve aynı sorunlar ortaya çıktı konu ile ilgili bir fikriniz var mı?

Temp klasörünü temizleyin.
Nasıl erişebilirim temp klasorune

Yeni konular

Geri
Yukarı