Counter-Strike 2 macOS Desteği Sunmuyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Counter-Strike 2 macOS

Valve tarafından geçtiğimiz hafta oyuncular ile buluşturulan Counter-Strike: Global Offensive sahipleri için ücretsiz yükseltme Counter-Strike 2 maalesef macOS desteğine sahip değil. Hatta yükseltmenin Mac kullanıcıları için Counter-Strike: Global Offensive’i bozduğu da bilgiler arasında. Counter-Strike 2 Mac Oyuncularını Üzdü Oyunun piyasaya sürülmesi, Mac kullanıcıları da dahil olmak üzere CS:GO’lu herkes için 26 GB’lık bir güncellemeyi zorunlu […]

Devamı: Counter-Strike 2 macOS Desteği Sunmuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

App Store'daki arcade oyunlarından deneyeyim belki onlar sayesinde oyun ihtiyacımı biraz olsun gideririm dedim o oyunların bile performansından memnun kalmayıp sildim. :D

Evet hocam insanlar o kadar uğraşmıyor ki geçen 10 dk sırf meraktan Among Us indirdim ve o kadar uğraşmamışlarki wasd tuşlarına basıyorsunuz karakter gitmiyor joyistik ile kontrol ediyorsunuz.

Strateji seviyorsanız HOI4 deneyebilirsiniz hocam.
Sağolasın ama yok sanırım bir daha oyun denemeyeceğim MacBook'umda. :D Yüklersem de ufak tefek bulmaca oyunları yüklerim yokluktan zaman geçirmelik.

Evet hocam insanlar o kadar uğraşmıyor ki geçen 10 dk sırf meraktan Among Us indirdim ve o kadar uğraşmamışlarki wasd tuşlarına basıyorsunuz karakter gitmiyor joyistik ile kontrol ediyorsunuz.
Ben de Gear.Club Stradale yarış oyununu ve FM 2023 Touch denedim. Oyun deneyimi olarak cidden çok kötü hissettirdi. Ben de sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı