Counter-Strike hilelerin bitmeyeceği sorunu

Dostlar çoğunuz kabul etmiyceksiniz ama CS:GO artık oyun sektörüne uyum sağlayamıyor.
Battle Royale oyunları oynanınca Danger Zone adında mod getirdi.
Asıl yapması gereken 2 yeni oyun çıkartması bir tanesinin Battle Royale olması lazım.
Diğeride FPS oyunu olması lazım.
Ve CS:GO'ya en büyük ve son güncellemeyi getirip oyunu bırakmalı.
Yeni çıkaracağı FPS oyununa odaklanmalı.
Ama yaptığı şey:
Yeni kasa getirdim 🤗
Yeni bıçak getirdim 🤗
Yeni gereksiz güncelleme getirdim 🤗
Bu tarzda ilerliyor.
Artık oyun nostalji diyebileceğimiz kadar eskidi.
"Yürü ve Ateş Et" başka mekaniği yok.
Hile koruması yok denecek kadar az.
Yeni sektöre uyum sağlayamaz ve hilelere çözüm bulmaz ise kullanıcısını şu andaki gibi azaltmaya ve ileride tarih olacağına inanıyorum.

Bir FPS oyunundan ne bekliyorsunuz? Valve'a zaten Steam'den para akıyor. Yeni bir oyun çıkartmalarına gerek yok. Ayrıca Battle Royale oyunları eskisi kadar çok oynanmıyor. Ve de hala CS:GO'nun grafikleri ve mekanikleri kabul edilebilir düzeyde. Hatta grafikleri Valorant'tan daha iyi gözüküyor. Yürü Ateş Et diyorsunuz da fakak bu spray paternlerini falan adamlar boşuna mı getirdi? Bombalar boşuna mı duruyor? Ses kasmak boşuna mı var? Oyundaki pozisyonunun önemi boşuna mı? Evet hile koruması kötü. Oyunun yeni sektöre uyum sağlayamayacak bir yanı yok. 5V5 FPS türünü gayet de yerine getiriyor. Eğer yeni CS oyunu gelmezse bu oyunun minimum 6 yılı daha var diye düşünüyorum.

Bir FPS oyunundan ne bekliyorsunuz? Valve'a zaten Steam'den para akıyor. Yeni bir oyun çıkartmalarına gerek yok. Ayrıca Battle Royale oyunları eskisi kadar çok oynanmıyor. Ve de hala CS:GO'nun grafikleri ve mekanikleri kabul edilebilir düzeyde. Hatta grafikleri Valorant'tan daha iyi gözüküyor. Yürü Ateş Et diyorsunuz da fakak bu spray paternlerini falan adamlar boşuna mı getirdi? Bombalar boşuna mı duruyor? Ses kasmak boşuna mı var? Oyundaki pozisyonunun önemi boşuna mı? Evet hile koruması kötü. Oyunun yeni sektöre uyum sağlayamayacak bir yanı yok. 5V5 FPS türünü gayet de yerine getiriyor. Eğer yeni CS oyunu gelmezse bu oyunun minimum 6 yılı daha var diye düşünüyorum.
Yeni bir CS oyununun geleceğini düşünmüyorum. Halihazırda devasa bir ekosistemi var oyunun, yeni bir oyuna o ekosistemin aktarılması ve oyuncuların oyunu değiştirmesinin süresi Valve' a çok ciddi paralar kaybettirecektir.

Yeni bir CS oyununun geleceğini düşünmüyorum. Halihazırda devasa bir ekosistemi var oyunun, yeni bir oyuna o ekosistemin aktarılması ve oyuncuların oyunu değiştirmesinin süresi Valve'a çok ciddi paralar kaybettirecektir.

Eğer bir gün CS:GO ekosistemi batarsa sadece o zaman yeni oyun çıkar. Yoksa bence de yeni bir oyun çıkaracaklarını pek sanmıyorum.

Eğer bir gün CS:GO ekosistemi batarsa sadece o zaman yeni oyun çıkar. Yoksa bence de yeni bir oyun çıkaracaklarını pek sanmıyorum.

Kendileri kaybederler. Zaten en iyi oyunlar arasındaki oyunlardan olan CS:GO'yu yapan valve yeni FPS oyunu yapsa her yönden CS:GO'dan daha iyi olur. Daha çok oynanır.
İkisi farklı türde oyunlar.

Yinemi ? CS:GO daha iyi demek için bahane uyduruyorsunuz. R6 battle royale oyunumu ? ikisi aynı türdeler ve çok benziyorlar.

Kendileri kaybederler. Zaten en iyi oyunlar arasındaki oyunlardan olan CS:GO'yu yapan Valve yeni FPS oyunu yapsa her yönden CS:GO'dan daha iyi olur. Daha çok oynanır.

Kendileri kaybetmezler. Yeni çıkan CS oyununda ekosistemin oluşması çok uzun zaman alır. Ve de Valve bundan dolayı çok fazla para kaybeder. Bence en mantıklısı Source 2'nin gelmesi gibi duruyor.

Kendileri kaybederler. Zaten en iyi oyunlar arasındaki oyunlardan olan CS:GO'yu yapan valve yeni FPS oyunu yapsa her yönden CS:GO'dan daha iyi olur. Daha çok oynanır.
Bu sektörde 20 senedir olan bir şirkete laf anlatmaya çalışmanız da ayrı bir olay. CS:GO ilk çıktığında çok oynandı mı sanıyorsunuz? İlk 2 senesinde kimse yüzüne bakmadı oyunun; pro lig takımlarının CS:GO' ya geçişi ve skinlerin gelmesiyle oyun "düzgünleşmeye" başladı. Yeni bir oyun yaparlarsa CS:GO' dan daha fazla tutar diye bir hayal dünyası yok.
Yinemi ? CS:GO daha iyi demek için bahane uyduruyorsunuz. R6 battle royale oyunumu ? ikisi aynı türdeler ve çok benziyorlar.
Yine mi? CS:GO'yu kötülemek için bahane arıyorsunuz. İyi ve kötü yanlarını anlatırsınız, tartşırsınız anlarız ancak konunun başından beri "Bu oyun çöp, kimse oynamasın" demekten başka bir şey yapmadınız. CS:GO operatörlü ev patlatma oyunu mu? (R6 sevenler alınmasın, sevdiğim oyunlardan biridir :D). İkisi benzer türdeler ve birbirlerinden kolayca ayırt edilebilecek farklı temel taşlarına sahipler.

Bırakın artık şunu. R6 da güzel, Valorant da güzel, CS:GO da güzel ve hepsinin birbirlerine karşı iyi ve kötü yanları var. İnsanlara kendi düşüncenizi zorlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı