İnceleme Counter-Strike: Source

Jecrease

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Bugün Counter-Strike: Source'u inceleyeceğiz. Haydi başlayalım.

1- Grafikler (8/10)

Grafikleri iyi, ben yüksek ayarlarda 100-200 FPS alıyorum. Bilgisayarları o kadar fazla zorlayabilecek bir oyun değil. Ayrıca oyun Source oyun motoru ile yapıldığı için artık sular daha su gibi olması, cesetler ragdoll fiziği sayesinde gerçek hayattaki gibi düşmesi, artık gölgenizin olması vb. şeyler oyunu daha zevkli kılıyor.

2- Oynanış (8/10)

Bildiğimiz her Counter-Strike oyunundaki gibi, adam vur, bomba kur, rehineyi kurtar, bombayı imha et. Ancak surf vb. modları oynarsanız daha çok hoşunuza gidebilir.

3- Sunucular (2/10)

Hepsi ya Rus ya da Ukrayna'lı. Türk sunucu neredeyse yok.

4- Ortam (9/10)

Çok güzel, çok harika. CS:GO'daki gibi size ana bacı küfreden bir topluluk yok. Herkes sakin ve saygılı.

5- Fizikler (7/10)

Counter-Strike 1.6'ya göre daha iyi. Belki CS2 veya CS:GO'daki gibi değil ancak yine de iyi.

6- Fiyat-Performans (6/10)

Performansı iyi ancak ben şahsen 105TL ödemezdim. İndirim vb. şeylerde alınır.

Benim bu oyuna puanım... 8/10! :)

4- ortam (9/10)

Çok güzel, çok harika. CS:GO'daki gibi size ana bacı küfreden bir topluluk yok. Herkes sakin ve saygılı.

Source oyununda herhangi bir rekabet ortamı yok public sunucularda bir zahmet anana küfür yeme zaten.
GO'nun public sunucuları da herkes sakin sakin oyununu oynuyor bir derecelendirme olmadığı için.

Bugün Counter-Strike: Source'u inceleyeceğiz. Haydi başlayalım.

1- Grafikler (8/10)

Grafikleri iyi, ben yüksek ayarlarda 100-200 FPS alıyorum. Bilgisayarları o kadar fazla zorlayabilecek bir oyun değil. Ayrıca oyun Source oyun motoru ile yapıldığı için artık sular daha su gibi olması, cesetler ragdoll fiziği sayesinde gerçek hayattaki gibi düşmesi, artık gölgenizin olması vb. şeyler oyunu daha zevkli kılıyor.

2- Oynanış (8/10)

Bildiğimiz her Counter-Strike oyunundaki gibi, adam vur, bomba kur, rehineyi kurtar, bombayı imha et. Ancak surf vb. modları oynarsanız daha çok hoşunuza gidebilir.

3- Sunucular (2/10)

Hepsi ya Rus ya da Ukrayna'lı. Türk sunucu neredeyse yok.

4- Ortam (9/10)

5- Fizikler (7/10)

Counter-Strike 1.6'ya göre daha iyi. Belki CS2 veya CS:GO'daki gibi değil ancak yine de iyi.

6- Fiyat-Performans (6/10)

Performansı iyi ancak ben şahsen 105TL ödemezdim. İndirim vb. şeylerde alınır.

Benim bu oyuna puanım... 8/10! :)

Birçok oyuncunun aksine oynadığım ilk CS oyunudur kendisi. Ara sıra indirip oynardım nostaji için. CS 1.6'ya kıyasla çok sönük bir topluluğu var ki çok iyi bir çıkış yapamamıştı diye hatırlıyorum.

Ben Valve Complete Pack ile almıştım , hem yaz indirim hemde paketle alınca aşırı ucuza geliyor.
4played.de sunucusu güzeldir.
Hile kısmını eklemeyi unutmuşsunuz , hiç CS:Go'daki kadar hile yok. VAC korumalı sunucuda oynuyorum , hileci gördüğüm zaman sayılıdır ve hızlı bir şekilde oyundan atılıyor. 10/10.

4- ortam (9/10)

Source oyununda herhangi bir rekabet ortamı yok public sunucularda bir zahmet anana küfür yeme zaten.
GO'nun public sunucuları da herkes sakin sakin oyununu oynuyor bir derecelendirme olmadığı için.

İyi oynadığımız zaman bize ölüp ana bacı karıştıranlar var. O yüzden dedim.

Ben Valve Complete Pack ile almıştım, hem yaz indirim hem de paketle alınca aşırı ucuza geliyor.
4played.de sunucusu güzeldir.
Hile kısmını eklemeyi unutmuşsunuz, hiç CS:GO'daki kadar hile yok. VAC korumalı sunucuda oynuyorum, hileci gördüğüm zaman sayılıdır ve hızlı bir şekilde oyundan atılıyor. 10/10.

Zaten fazla hile olmadığı için eklemedim. Yoksa ortam kısmına eklerdim.

Güzel rehber olmuş elinize sağlık. Eskiden oyuncu kitlesi vardı ve Türk sunucusu da vardı. Kapandı o sanırım. Yaz aylarında boş vakitlerinde oynar çıkarım. Son zamanlarda oynayan oyuncu sayısı azaldı maalesef. Güzel oyun.

Güzel rehber olmuş elinize sağlık. Eskiden oyuncu kitlesi vardı ve Türk sunucusu da vardı. Kapandı o sanırım. Yaz aylarında boş vakitlerinde oynar çıkarım. Son zamanlarda oynayan oyuncu sayısı azaldı maalesef. Güzel oyun.

İstersen sunucu önerebilirim. Gece 2'de bile 10 kişi falan oynuyor.

Geri
Yukarı