COVID-19'a karşı eğitim önerilerim

Toplu taşıma ile okula giden insanlara işlemez bu. Toplu taşıma ile okula gidenler her türlü virüse yakalanır. Bu yüzden okullar açılmamalı.
Okul servislerine dezenfektan koyulup girmeden ve çıkarken kullanma zorunluluğu olursa daha iyi olmaz mı? Benim de gönlüm açılmamasından yana ama sınava hazırlânanlar, evde ders çalışacak durumda olmayanlar?

Son düzenleme:
Okul servislerine dezenfektan koyulursa ve girmeden ve çıkarken kullanma zorunluluğu olursa daha iyi olmaz mı? Benim de gönlüm açılmamasından yana ama sınava hazırlânanlar, evde ders çalışacak durumda olmayanlar?
Servis? Benim okulum benim bulunduğum yere servis göndermiyor. Ayrıca servisler dandik olduğu için kimse servisle gitmiyor bizde. Ayrıca lisede bir zahmet herkes toplu taşıma kullanıyor zaten.

Toplu taşıma ile okula giden insanlara işlemez bu. Toplu taşıma ile okula gidenler her türlü virüse yakalanır. Bu yüzden okullar açılmamalı.
Örnek olarak kendimi verebilirim. Servise aylık 600TL vermek yerine aylık otobüse 50TL vermek daha mantıklı geliyor. Hasta olma şansım çok yüksek. Corona öncesinde bir adamın tükürüğünün yüzüme yapıştığını hatırlıyorum. Yüzüne yüzüne öksürüyorlar. Kaçma şansın yok. O otobüse bindin ya. Öleceksin! :D

Örnek olarak kendimi verebilirim. Servise aylık 600TL vermek yerine aylık otobüse 50TL vermek daha mantıklı geliyor. Hasta olma şansım çok yüksek. Corona öncesinde bir adamın tükürüğünün yüzüme yapıştığını hatırlıyorum. Yüzüne yüzüne öksürüyorlar. Kaçma şansın yok. O otobüse bindin ya. Öleceksin! :D
Aynı şeyi düşünüyorum. Öksüren birisi görünce boğazlayasım geliyor(!) :D

Geri
Yukarı