Milli Eğitim Bakanlığı COVID-19 kaynaklı Python mağduriyeti

Sorunu çözmek için hangi yöntemi kullanmalıyım?

• Ailem ile Milli Eğitim Bakanlığı'na dava açmak

Oy: 12 17,9%
  • 18 yaşıma bastığımda Milli Eğitim Bakanlığı'na dava açmak

Oy: 7 10,4%
  • Psikoloğa danışmak

Oy: 28 41,8%
  • Python programlama dili ile ilgili kurs almak

Oy: 34 50,7%
  • Bilişim teknolojileri dersinin öğretmeni ile görüşmek

Oy: 6 9,0%

• Oy verenlerin toplamı
    67
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hahahahah, Python okulda öğreneceğiniz print komutlarından çok çok daha geniş bir dil.

EBA'nın bazı içeriklerini izledim ama okuldaki gibi olmuyor. Bir de 18 yaşına bastığımda millî eğitim bakanlığı'na dava açayım desen kaç yıl içinde dava açabilirim?

Kardeş sen istediğin kadar aç. E bende bilgisayar mühendisliğinde Online bir şey öğrenemiyoruz diye fakülte olarak dava açalım biraz mantıklı düşün ne olur yani tüm ülkenin yaşadığı bir sorun bu.
Dava diyorsun dwamwam şaka gibi ilkokuldaki okuma yazmayı öğrenemeyen çocukta dava açsın o zaman, o zaman gitsin 12. sınıftaki X kişisi de dava açsın bakanlığa bizim sınav senemizde adam akıllı bir şey yapamadık diye ndwasda :D.
Hahahahah, Python okulda öğreneceğiniz print komutlarından çok çok daha geniş bir dil.
aynen öyle bunun hacking i var, makinası, var web tasarımı var, masaüstü uygulama tasarımı var.

Sağolsun Milli Eğitim Bakanlığı 2 yılımızı güzelce çöpe attı ve bu süreçte beni de kod yazmaktan soğuttu (o süreçte de Python ile ilgili bir kitap ile çözümünü buldum ve artık kod yazmak yerine 3 boyutlu çizim ile ilgilenmeye başladım).

Sağolsun Milli Eğitim Bakanlığı 2 yılımızı güzelce çöpe attı ve bu süreçte beni de kod yazmaktan soğuttu (o süreçte de Python ile ilgili bir kitap ile çözümünü buldum ve artık kod yazmak yerine 3 boyutlu çizim ile ilgilenmeye başladım).
Sorun bakanlık tan kaynaklanmıyor.
Pandemi tüm ülkeyi etkiledi.
Ayrıca öğrenmek istese idin internetten öğrenebilirdin.
Bahane aramaya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı