CPU ve GPU için termal macun ve pad önerisi

ftlX0

Kilopat
RX 580 8 GB, AMD Ryzen 5 5500, ekran kartı ve işlemcim bu şekilde. İşlemciye en son geçen sene termal macun bakımı yapıldı. Ama ekran kartına 3 yıldır aldığımdan beri bakım yapılmadı. Bakım için hangi termal macun ve pad markasını önerirsiniz?

Asus ROG Ryuo III 360 ARGB 360mm işlemci sıvı soğutucumun üzerinde üç şerit halinde sürülmüş kendi macunu vardı. Bir ara soğutucuyu söküp takmam gerekti o sırada gözüme kötü göründü, Arctic MX-4 sürdüm. Yakın zamanda Asus GeForce GTX 960 DirectCU II OC Black Edition 4GB ekran kartımın macununu yeniledim. Sıcaklık değerleri ilk günkü gibi olmaya başladı. Öneririm.

Asus ROG Ryuo III 360 ARGB 360mm işlemci sıvı soğutucumun üzerinde üç şerit halinde sürülmüş kendi macunu vardı. Bir ara soğutucuyu söküp takmam gerekti o sırada gözüme kötü göründü, Arctic MX-4 sürdüm. Yakın zamanda Asus GeForce GTX 960 DirectCU II OC Black Edition 4GB ekran kartımın macununu yeniledim. Sıcaklık değerleri ilk günkü gibi olmaya başladı. Öneririm.
Bunun yerine 10tl daha koy bunu al.

ASUS ROG Ryuo III 360 ARGB 360mm işlemci sıvı soğutucumun üzerinde üç şerit halinde sürülmüş kendi macunu vardı. Bir ara soğutucuyu söküp takmam gerekti o sırada gözüme kötü göründü, Arctic MX-4 sürdüm. Yakın zamanda ASUS GeForce GTX 960 DirectCU II OC Black Edition 4 GB ekran kartımın macununu yeniledim. Sıcaklık değerleri ilk günkü gibi olmaya başladı. Öneririm.

Hocam 4 gr macun hem ekran kartına hem işlemciye yeter mi?

Hocam 4 gr macun hem ekran kartına hem işlemciye yeter mi?
Hem işlemciye hem ekran kartına birden fazla kez uygulamak için yeterli.

Bunun yerine 10tl daha koy bunu al.

MX-6'nın verdiği değerler daha iyi olmasına karşın MX-4'e kıyasla daha kısa vadeli bir ürün. MX-4 ise daha uzun süre götürüyor.

Geri
Yukarı