Crack oyun sonrası bilgisayar yavaşladı

Arkadaşlar bilgisayara çok fazla crack oyun indirdim bir şey olmuyordu fakat bugün bayağı bir yavaşlama söz konusu. Disk kullanımı bayağı yüksek. Format atmadan nasıl temizleyebilirim bunu? Windows Defender'la silmeyi deniyorum ama pek işe yaramıyor. Sistem Windows 10.

Bir mining virüsü bulaşmış olmalı.

Virüs bulaştı ise ( ESET ) program adı oku kullan bir temizle. Duruma göre format at ( sıfırlama değil ).

Oncelikle korsana karşı hassas ve ultra zengin forum uyeleri egzantirik emojier ve yazilar yollayabilir, onlari bosver. Format at Virus bulasmis. Crack yerine de Steam offline hesaplar var, onlari kullan.
Steam ve epic gamesteki oyunlar gider format atarsam. İnternet hızım çok düşük onları tekrar indirmek işkence olur.

Oncelikle korsana karşı hassas ve ultra zengin forum uyeleri egzantirik emojier ve yazilar yollayabilir, onlari bosver. Format at Virus bulasmis. Crack yerine de Steam offline hesaplar var, onlari kullan.
Eski oyunlar bile 200-300 TL olmuş. Normalde korsana karşı hassas davranıyordum ama oyunlar anormal pahalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı