Crack oyun sonrası bilgisayar yavaşladı

Oncelikle korsana karşı hassas ve ultra zengin forum uyeleri egzantirik emojier ve yazilar yollayabilir, onlari bosver. Format at Virus bulasmis. Crack yerine de Steam offline hesaplar var, onlari kullan.
Korsan kullanmayınca ultra zengin mi olunuyor? 50 tl yi bile nasılsa beleşi var diyip korsan kullanıyorsunuz, sonra orjinal kullanana laf ediyorsunuz. Ben asgari ücretle çalışırkende korsan almıyordum, staj yapıp asgari ücretin çeyreğini alırken de korsan kullanmıyordum. Şimdiki oyunların fiyatları evet 1000 TL olanlar çok ama 100-500 arası oyunlar her türlü alınabilir. Mesele fiyatlar değil, sizin beleşe alışmış olmanız. Korsan kullanırsan başına şunlar ya da bunlar gelebilir diye uyarmak kötü birşey mi? Kimseye zorla satın alın demiyoruz, ama tehlikesini bilin diyoruz.
Konuya gelecek olursak iyi bir antivürs programı ile tarat.Çare olmazsa mecbur formata gideceksin.

Korsan kullmayınca ultra zengin mi olunuyor? 50 tl yi bile nasılsa beleşi var diyip korsan kullanıyorsunuz, sonra orjinal kullanana laf ediyorsunuz. Ben asgari ücretle çalışırkende korsan almıyordum, staj yapıp asgari ücretin çeyreğini alırken de korsan kullanmıyordum. Şimdiki oyunların fiyatları evet 1000 TL olanlar çok ama 100-500 arası oyunlar her türlü alınabilir. Mesele fiyatlar değil, sizin beleşe alışmış olmanız. Korsan kullanırsan başına şunlar ya da bunlar gelebilir diye uyarmak kötü birşey mi? Kimseye zorla satın alın demiyoruz, ama tehlikesini bilin diyoruz.
Konuya gelecek olursak iyi bir antivürs programı ile tarat.Çare olmazsa mecbur formata gideceksin.
Avrupa'da yasasaydim korsan kullanmazdim. Orada da beleşi var diye mi korsan indirecektim yani.

Avrupa'da yasasaydim korsan kullanmazdim. Orada da beleşi var diye mi korsan indirecektim yani.
Kendini bahanelere alıştırmışsın başka birşey değil. Çalışıyormusun bilmiyorum fakat bu lafları genelde henüz iş güç sahibi olmayan para kazanmaya başlamayan kişiler söylüyor, para kazanmadan oyunlar çok pahalı alamıyorum diyor, maaşın yok ucuz olsada alamazsın. Rdr2 98 TL çok muydu mesela? Daha kaç para olması lazımdı? 10 TL?

Korsan kullanmayınca ultra zengin mi olunuyor? 50 tl yi bile nasılsa beleşi var diyip korsan kullanıyorsunuz, sonra orjinal kullanana laf ediyorsunuz. Ben asgari ücretle çalışırkende korsan almıyordum, staj yapıp asgari ücretin çeyreğini alırken de korsan kullanmıyordum. Şimdiki oyunların fiyatları evet 1000 TL olanlar çok ama 100-500 arası oyunlar her türlü alınabilir. Mesele fiyatlar değil, sizin beleşe alışmış olmanız. Korsan kullanırsan başına şunlar ya da bunlar gelebilir diye uyarmak kötü birşey mi? Kimseye zorla satın alın demiyoruz, ama tehlikesini bilin diyoruz.
500 tl bir oyun için normal mi? Ne çabuk kabul ediyorsunuz fakirliği.

Kendini bahanelere alıştırmışsın başka bir şey değil. Çalışıyor musun bilmiyorum fakat bu lafları genelde henüz iş güç sahibi olmayan para kazanmaya başlamayan kişiler söylüyor, para kazanmadan oyunlar çok pahalı alamıyorum diyor, maaşın yok ucuz olsa da alamazsın. RDR2 98 TL çok muydu mesela? Daha kaç para olması lazımdı? 10 TL?

Haklısınız ama eski oyunlarda acayip yüksek fiyatlar var. Mesela Sims 4'ün tüm DLC'lerini alınca 11 bin TL falan ediyor.

500 tl bir oyun için normal mi? Ne çabuk kabul ediyorsunuz fakirliği.
Şu zamana göre bakarsak normal. Kazancına göre değişir. Sana 300 normaldir bana 500. Çok iyi çıkış yapan güzel bir oyun 500 olsa alırım, bu demek değil ki her oyuna 500 verelim.

Haklısınız ama eski oyunlarda acayip yüksek fiyatlar var. Mesela Sims 4'ün tüm DLC'lerini alınca 11 bin TL falan ediyor.
Hocam tabiki var belirttim zaten, korsan kullanmıyorsun diye kalkıp steamin tüm mağazasını almayacaksın zaten, beğendiğin oyunlar olur ufak ufak alırsın.

Kendini bahanelere alıştırmışsın başka birşey değil. Çalışıyormusun bilmiyorum fakat bu lafları genelde henüz iş güç sahibi olmayan para kazanmaya başlamayan kişiler söylüyor, para kazanmadan oyunlar çok pahalı alamıyorum diyor, maaşın yok ucuz olsada alamazsın. Rdr2 98 TL çok muydu mesela? Daha kaç para olması lazımdı? 10 TL?
Geliri olmayan adama 300 TL 500TL parayi oyunlara vermesini istiyorsunuz sanirim. Hosgorun ileride satin alir dediginiz gibi.

Şu zamana göre bakarsak normal. Kazancına göre değişir. Sana 300 normaldir bana 500. çok iyi çıkış yapan güzel bir oyun 500 olsa alırım, bu demek değil ki her oyuna 500 verelim.

Hocam tabii ki var belirttim zaten, korsan kullanmıyorsun diye kalkıp Steam'in tüm mağazasını almayacaksın zaten, beğendiğin oyunlar olur ufak ufak alırsın.

59.99 € olan Resident Evil 4 remake 887 TL, biz niye Avrupa'daki adamdan ucuza alıyoruz oyunu haksızlık değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı