Crack oyun sonrası bilgisayar yavaşladı

Geliri olmayan adama 300 TL 500TL parayi oyunlara vermesini istiyorsunuz sanirim. Hosgorun ileride satin alir dediginiz gibi.
Yani onu anlatmak istiyorum hocam, parasını kazanana koymaz, geliri olmayan adama 20 lirada çoktur. Fiyatlar pahalı mı çıkıyor evet pahalı çıkıyor ona hemfikiriz zaten.

59.99 € olan Resident Evil 4 remake 887 TL, biz niye Avrupa'daki adamdan ucuza alıyoruz oyunu haksızlık değil mi?
Onu Avrupa Birliğinle görüşmek lazım :) Hocam ben gidip şuanki parasıyla almam o oyunu mesela, ama yaz indiriminde atıyorum 300 400 e düşer alırım. Durumumuz zaten ortada ekonomi olarak, ben oyunlar bizde çok ucuza çıkıyor diye savunmuyorum zaten.

Hocam öncelikle geçmiş olsun,eğer önemli dosyaların yoksa bilgisayarına sıfırdan Windows kur bu sayede virüsü kökten temizlemiş olursun.

Steam ve epic gamesteki oyunlar gider format atarsam. İnternet hızım çok düşük onları tekrar indirmek işkence olur.

Eski oyunlar bile 200-300 TL olmuş. Normalde korsana karşı hassas davranıyordum ama oyunlar anormal pahalı.
Dostum yanlış siteden korsan indirme. Ben karşı değilim, böyle ekonominin zaten... Virüs bulaşmış, muhtemelen mining virüsü ve donanımını kullanıyor. Bu yüzden de bilgisayarın yavaşladı. Ne olur ne olmaz ben temiz bir format öneririm.

Arkadaşlar bilgisayara çok fazla crack oyun indirdim bir şey olmuyordu fakat bugün bayağı bir yavaşlama söz konusu. Disk kullanımı bayağı yüksek. Format atmadan nasıl temizleyebilirim bunu? Windows Defender'la silmeyi deniyorum ama pek işe yaramıyor. Sistem Windows 10.

Sistemin kendiliğinden yavaşlamış da olabilir, Windows herkesin bildiği üzere zamanla stabilitesini kaybeden, "şişen" bir işletim sistemi. Ya da araya gerçekten virüs kaynadı ama iyice tarama yaptıysan onunla alakalı olacağını sanmıyorum. Belki C: diskini komple sıfırlayarak bir format iyi gider, oyunları sil demiyorum eğer başka disklerdeyse.

Bende 1,5 TB'a yakın korsan oyun var varlıklarından sebep bir yavaşlama olmadı hani bu kafana takılıyorsa.
Screenshot_6.jpg

Kaspersky nn linux tabanlıı offline bir tarama aracı var onunla spyware virüsü buldum öylesine taratarak ve sistem rahatlamıştı sen de bir dene ama 2. bir pc ile ventoy/rufus ile usb bellek ile ayarlanıyor normal windows format usbsi ayarlar gibi live cd üzerinden çalışıyor

İndir antivirüs sil silemezsen format.

Arkadaşlar bilgisayara çok fazla crack oyun indirdim bir şey olmuyordu fakat bugün bayağı bir yavaşlama söz konusu. Disk kullanımı bayağı yüksek. Format atmadan nasıl temizleyebilirim bunu? Windows Defender'la silmeyi deniyorum ama pek işe yaramıyor. Sistem Windows 10
Virüs bulaşmış belli. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı