Fitgirl Repack'ten oyun indirince bilgisayar yavaşladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaş yukarı da o siteden indirdiğini yüz kez yazmış. Halen savunuculuk yapıyorsunuz...
Sen her korsan yazılım virüslüdür diyen kişi değil miydin?
Yanlış Bilgilendirme uyarın nasıldı bu gidişatla yeniden ceza yiyeceksin.

Afiyet olsun.

Her yerde 'virüssüz' diye öve öve bitirilemeyen FitGirl'in resmi internet sitesinden GTA 4 indirdim. Kurulumun saatlerce sürmesinin ardından oyun kuruldu ama pişman oldum. PC boştayken CPU kullanımı %90'larda geziyor ve bilgisayar çok yavaşladı. Yüksek ihtimalle oyun arası mining koyuyorlar.

Burada bu siteyi övenler virüslerin sadece masaüstünde reklam gösterdiğini zannediyorlar anlaşılan :d.

GTA 4 araması yaptığınızda önünüze reklam sekmesi açan bir FitGirl sitesinden indirdiyseniz eğer, fake FitGirl sitesinden indirmişsiniz.

Korsana destek yok muydu?
Link atmak, crack atmak yok fakat aygıtı bozana yardım var.
Allahını seven üstüme toprak atsın diye bağırılacak mesajlar var konuda.
Lütfen şunu okuyun.
Edit: link

Kurulurken mi yavaşladı? Öyleyse normal.

Her yerde 'virüssüz' diye öve öve bitirilemeyen FitGirl'in resmi internet sitesinden GTA 4 indirdim. Kurulumun saatlerce sürmesinin ardından oyun kuruldu ama pişman oldum. PC boştayken CPU kullanımı %90'larda geziyor ve bilgisayar çok yavaşladı. Yüksek ihtimalle oyun arası mining koyuyorlar.

Burada bu siteyi övenler virüslerin sadece masaüstünde reklam gösterdiğini zannediyorlar anlaşılan :d.

Sahteleri çok kesinlikle sahtesine denk gelmişsin ben koca internet kafenin oyunlarını oradan indirip kurmuştum zamanında hala daha çalışır o bilgisayarlarda o oyunlar tabii bu işin bir de repack boyutu var mesela şöyle düşünenler de var.

"Çok gerekmedikçe repacklarini önermediğim grup. 15GB'lik oyunu 5GB yapmışlar ve vu oyun 8 çekirdekli SSD'li canavar PC'de 2 saattir kurulmayı bekliyor daha yarısına gelinmiş ve 2 saat daha kaldığını söylüyor. Bir de panik yapma falan yazmış. Ulan 1GB fazla indiririm 15-20 dakikada kurarım oyunu. Yaktığım elektriğe ve zamana yazık."

Tercih meselesi ama güvenilirlik konusunda ben hiç sıkıntı yaşamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı