Crack oyunlar zararlı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Virüs programı olursa crack dosyalarını siler, oyun çalışmaz.

Yok hocam silmedi. Kaspersky arkada çalışıyor hep ellemedi. Özel tarama yapınca da bir şey bulmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
20'den fazla crack oyun oynadım hayatımda ve çoğu o CD'ci zamanındaydı ve çocuktum. Virüs taraması vs yapmayı bilmiyordum ama şuanda bazı crack oyunlar oynuyorum. En son sanırım 1 veya 2 yıl önce Max Payne 3'ten virüs yemiştim ve tüm hesaplarım çalınmıştı hepsini teker teker geri aldım 1 haftam gitti. Haricinde uzun zamandır virüs görmedim.

20'den fazla crack oyun oynadım hayatımda ve çoğu o CD'ci zamanındaydı ve çocuktum. Virüs taraması vs yapmayı bilmiyordum ama şu anda bazı crack oyunlar oynuyorum. En son sanırım 1 veya 2 yıl önce Max Payne 3'ten virüs yemiştim ve tüm hesaplarım çalınmıştı hepsini teker teker geri aldım 1 haftam gitti. Haricinde uzun zamandır virüs görmedim.

Ben o yüzden PC'de hayatta hesap kullanmam önemli olmadığı sürece. Kullansam daha 2. Aşama doğrulama vardır. İşlerimi telefondan hallederim.

Züğürtlerin çenesini yormak dışında bir zararı yok. Korsan zenginliktir.

internet_business.jpg

Bu konunun bile bu kadar yazan kişi olması herkesin crack oynadığını zaten gösteriyor. yemeyiz namuslu çocuk ayaklarını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı