Çözüldü Crack program nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarıma format atıp crackli bir program indirdim. Bunu programla silmek istiyorum. Bir program olursa iyi olur hiç kalıntı kalmayacak şekilde. Kaspersky lisanslı antivirüs tarama yaptım temiz çıktı. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Merhaba bilgisayarıma format atıp crackli bir program indirdim. Bunu programla silmek istiyorum. Bir program olursa iyi olur hiç kalıntı kalmayacak şekilde. Kaspersky lisanslı antivirüs tarama yaptım temiz çıktı. Yardımcı olur musunuz?

Revo Uninstaller ile kalıcı ve detaylı şekilde silebilirsiniz.

Çözüm
1644089525252.png

Yakaladım :D

Revo Uninstaller kaldırma programları arasında gerçekten çok kalitelidir. Sorununuz çözüldüyse çözüldü olarak raporlayabilirsiniz.

Hocam normalde kullanıcıların yanında çözüm şeyinin olması lazım. Burada yok sanırım. Yine de raporladım hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı