Crack savunan arkadaşıma fidye virüsü bulaştı

Türkiye'de hayatınız sömürülmüş. Ekonominiz fakirlikten kırılıyor. Hala Ultra zengin insanları acaba sömürüyor muyumdur kafasındasınız. Adamlara vereceğiniz zarar adamların 1 günlük gezme parası emin olun.

Bence o kadar bile ederse dua et adamların ciklet parası kadar değeri var paramızın.

Bence bu da yanlış ama günümüz şartlarında bence sorgulanmaması gereken de bir şey.
Herkesin bir şeyler satın almak için parası olmayabilir ya da "sanal" şeyler için para vermek istemeyebilir hocam. Bunu şimdiki zamanlar için de söylüyorum, önceleri içinde.

Herkesin bir şeyler satın almak için parası olmayabilir ya da "sanal" şeyler için para vermek istemeyebilir hocam. Bunu şimdiki zamanlar için de söylüyorum, önceleri içinde.

Orası öylede crackli oyunu indirip sosyale sorun açan insanlara ne demeli para vermeyebilir ama crack oyundan konu açılmasi pek mantıklı olmuyor.

O da bir nevi enayilik çeşidi oluyor hocam. Ürünü almaya gücün yetmiyorsa fakirsindir. Eğer ki fakirsende o oyun senin alabileceğin fiyata 2-3 yıla anca gelir. Hırsız değilsiniz kul hakkına girmiyorsanız korkmayın lütfen ya.
Hayatımda bir kere bir oyuna 300 lira verdim. Geri kalan diğer oyunlar 100 lira ve altı. Maddi sebeplerden dolayı mı 500 liralık oyun almıyorum? Hayır, alabilecek maddi güce sahibim hatta Death Stranding oyununu bayağı beğenmiştim fakat 400 lira falandı fiyatı almadım o yüzden ama korsan da indirmemiştim. İşin korsan kısmı benim için hırsızlığa giriyor.

Hayatımda bir kere bir oyuna 300 lira verdim. Geri kalan diğer oyunlar 100 lira ve altı. Maddi sebeplerden dolayı mı 500 liralık oyun almıyorum? Hayır, alabilecek maddi güce sahibim hatta Death Stranding oyununu bayağı beğenmiştim fakat 400 lira falandı fiyatı almadım o yüzden ama korsan da indirmemiştim. İşin korsan kısmı benim için hırsızlığa giriyor.

Bir oyuna 300 TL'den fazla verilmemeli oda çok da naparsın işte.

Orası öylede crackli oyunu indirip sosyale sorun açan insanlara ne demeli para vermeyebilir ama crack oyundan konu açılmasi pek mantıklı olmuyor.
Hocam yine dediğim şeye bağlanıyor aslında bu dediğiniz şey. "Herkesin parası olmayabilir" bu nedenle eğlenmek vs. onların da hakkı, ki crack çok hoş karşılanmıyor forumda ama yine de yardım edilebilir.

Hocam yine dediğim şeye bağlanıyor aslında bu dediğiniz şey. "herkesin parası olmayabilir" bu nedenle eğlenmek vs. onların da hakkı, ki crack çok hoş karşılanmıyor forumda ama yine de yardım edilebilir.

Orada size katılıyorum eğlenmek herkesin hakkı ben biraz sinir oldum kişilerden dolayı agresif çıkışmiş olabilirim kusuruma bakmayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı