Crack savunan arkadaşıma fidye virüsü bulaştı

Dolar 2 TL olduğu günlerden beri korsan oyun indiririm hiç fidye virüsü bulaşmadı, arkadaşa helal olsun diyelim. Oyunlara para versem bugün 1050 Ti ekran kartı ile Hadron güç kaynağı kullanıyor olurdum muhtemelen.

Torrent'i çok eskiden kullanırdım yeni PC'de bıraktım dediniz gibi hala güvenli yerler kaldı mı?

Crackı millet keyfinden kullanmıyor, kullanan adamın parası olmadığından kullanıyor veya erişemediğinden. Manhunt 2 ve matrix oyunlarını crack olmadan oynamanın yolu yok. Adam ne yapsın?
GTA serisini satın alacaktım Steam'den adamlar gitti rezalet bir Remastered yaptı, orijinal kaliteli oyunları da satıştan kaldırdı. Ben gidip 3 tane 90 model oyunun keyine 400TL para mı vereyim?

Hocam sorsan hepsi peygamber 😅

Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisine göre yaşayacaksın. Sabah akşam noodle ve acılı bulgur (çiğ köfte) ile beslenip Steam'i oyunlarla doldurmak da ne bileyim. İlk 2-3 basamağı bir tamamla o zaman rahat rahat istediğini alırsın.

Maslow'un Piramidi.png

Torrent'i çok eskiden kullanırdım yeni PC'de bıraktım dediniz gibi hala güvenli yerler kaldı mı?

İki tane güzel repacker var bilen bilir. Birisi Empress'in kırdığı oyunlar için diğeri de seed yoğunluğu için güzel oluyor.

Tamindir vardı en son. Kullanalı bayağı oldu.
Crackı millet keyfinden kullanmıyor, kullanan adamın parası olmadığından kullanıyor veya erişemediğinden. Manhunt 2 ve matrix oyunlarını crack olmadan oynamanın yolu yok. Adam ne yapsın?
GTA serisini satın alacaktım Steam'den adamlar gitti rezalet bir Remastered yaptı, orijinal kaliteli oyunları da satıştan kaldırdı. Ben gidip 3 tane 90 model oyunun keyine 400TL para mı vereyim?
Herkes öyle değil ama ben enayi miyim diyip crack yüklüyorlar. Bizim zorumuza giden o zaten.

Zorda kalan insan için crack cidden önemli oluyor ama parası olupta hala crack kullananları anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı