Crackli Windows 10'u silme

Umut10

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım FreeDOS bilgisayarcıya crackli Windows kurdurtmuştum. Format atıp silmeyi planlıyorum. Bilgisayarcıyla konuştum format attıktan sonra tüm bilgilerin silinir ve Windows 10 deneme sürümü olarak bilgisayarın açılır dedi. Doğru mu? Burada teyit etmek istedim. Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım FreeDOS bilgisayarcıya crackli Windows kurdurtmuştum. Format atıp silmeyi planlıyorum. Bilgisayarcıyla konuştum format attıktan sonra tüm bilgilerin silinir ve Windows 10 deneme sürümü olarak bilgisayarın açılır dedi. Doğru mu burada teyit etmek istedim. Şimdiden teşekkürler
Format atacaksın. Sıfırlama değil bu adam sıfırlar galiba. Bu adama yaptırmanı önermem USB'ye Windows'un UEFI halini kuracaksın BIOS'tan sıfırlayacaksın sonra USB'yi takip Windows'u kuracaksın.

Format atacaksın. Sıfırlama değil bu adam sıfırlar galiba. Bu adama yaptırmanı önermem USB'ye Windows'un UEFI halini kuracaksın BIOS'tan sıfırlayacaksın sonra USB'yi takip Windows'u kuracaksın.

Yani sıfırlama ve format arasında ne fark var? Ben zaten kendim yapacağım ve yeniden Başlat + Shift, oradan da sorun gider şeklinde yapacağım. Doğru mu bu yol?

Yani sıfırlama ve format arasında ne fark var. Ben zaten kendim yapacağım ve yeniden başlat+Shift oradan sorun gider şeklinde yapacağım doğru mu bu yol acil biraz çabuk cevap verirseniz sevinirim.

Aynı şey değil ve Windows kendini sıfırlama özelliği berbat.

Arkadaşların anlatacağı gibi yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı