CraftRise'da fare hızlı dönüyor

Havenjin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. CraftRise oynarken aniden mouse hızlı bir şekilde dönüyor fareyle alakalı bir problem de yok. Çözümünü bilen varsa bana söyleyebilir mi?

Ara sıra bende de oluyor sonrasında düzeliyor. Farenin manuel hassasiyet ayarı varsa aşağı alın. Oyunda hassasiyeti yükseklere alın. Bu özellik yok ise CraftRise Destek başvur.

Bende de var aynı sorun mesela OBS'i açınca oluyor arkada açık olan programla alakalı eskidende Zoom açıkken oluyordu görev yöneticine gir sağ üstten ayrıntılara oradan javaw.exe gibi bir şey yazar ona sağ tıkla önceliği ayarla de normalin üstünde yap bu çözüyordu bazen eski mc sürümleri böyle mesela 1.9'dan sonraki sürümlerde böyle bir sorun yok.

Bende olmuyor ama arkadaşımda oluyor ben ilk baş virüs zannetmiştim arkadaşımın bilgisayarına Avast'ı kurduk virüs değilmiş boşuna indirmişiz :D

Merhaba. CraftRise oynarken aniden mouse hızlı bir şekilde dönüyor fareyle alakalı bir problem de yok. Çözümünü bilen varsa bana söyleyebilir mi?

CraftRise sağ tıkla > Özellikler > Uyumluluk > Yüksek DPI Ayarlarını Değiştir > Yüksek DPI Ölçeklendirmesi'ni geçersiz kılma'ya tik at, ve Uygulama olarak seç, Program DPI'ya da tik at

Geri
Yukarı