Crazypool ödeme yapmıyor

Korkmaya gerek yok hesabın daha miner hesabı loyale geçmemiş hasrate oranın büyük ihtimalle %40 oranında değiştiği için sorun çıktı bende senin gibi kart ekle çıkar yapmıştım 8günde loyal oldum ve paramı aldım . Hastrete oranın gün içinde %40 ın üstüne veya altına inmesin

Korkmaya gerek yok hesabın daha miner hesabı loyale geçmemiş hasrate oranın büyük ihtimalle %40 oranında değiştiği için sorun çıktı bende senin gibi kart ekle çıkar yapmıştım 8günde loyal oldum ve paramı aldım. Hastrete oranın gün içinde %40'ın üstüne veya altına inmesin.

Loyale geçti şu an fakat hala bir ödeme yapmadı belirlediğim gweinin altına düşüyor biriken miktarda 0.01'in üzerinde fakat hala bir ödeme alamadım.
Opera Anlık Görüntü_2021-08-20_162121_eth.crazypool.org.png

6 kart var biri ile burada kazım yapıyorum aralıksız 40-50 mh arası bir kazım var fakat sitede bazen 30-20 mh görünüyor saatlik ortalamanın bazen 10-20 mh falan olduğunu gördüm neden böyle yapıyor hata oranı 0 minerde trex ile kazıyorum sorunsuz şekilde.

Son düzenleme:
Loyale geçti şu an fakat hala bir ödeme yapmadı belirlediğim gweinin altına düşüyor biriken miktarda 0.01'in üzerinde fakat hala bir ödeme alamadım.Eki Görüntüle 1143486
6 kart var biri ile burada kazım yapıyorum aralıksız 40-50 mh arası bir kazım var fakat sitede bazen 30-20 mh görünüyor saatlik ortalamanın bazen 10-20 mh falan olduğunu gördüm neden böyle yapıyor hata oranı 0 minerde trex ile kazıyorum sorunsuz şekilde.
Ayarlar kısmında ödeme kısmını 0.018 yapıp gas ücretinide 50 yap alt kısmına what is my ip yazdığında çıkan şeyi kopyala miner cihazlarının bağlı olduğu internete bağlanıp yapmalısın onayla dediğinde sistem 10 dakikada 1 kere ödeme emiri kontrolü sağlıyor

Ayarlar kısmında ödeme kısmını 0.018 yapıp gas ücretini de 50 yap alt kısmına what is my IP yazdığında çıkan şeyi kopyala miner cihazlarının bağlı olduğu internete bağlanıp yapmalısın onayla dediğinde sistem 10 dakikada 1 kere ödeme emiri kontrolü sağlıyor.

Şu an 0.0196 birikti ödeme 0.01'e ayarlı ve gwei de 40 da fakat hala bir ödeme yok loyal ede geçtik anlamadım ödeme yapmaması için hiçbir sebep yok gwei birçok defa 40'ın altına indi fakat ödemeyi gerçekleştirmedi hatta bir ara gwei yi 65'e çektim fakat yine de bir ödeme alamadım. Birde bu Epoch Switch nedir sürekli düşüyor çözemedim ne anlama geliyor ?
Opera Anlık Görüntü_2021-08-21_223356_eth.crazypool.org.png

Şu an 0.0196 birikti ödeme 0.01'e ayarlı ve gwei de 40 da fakat hala bir ödeme yok loyal ede geçtik anlamadım ödeme yapmaması için hiçbir sebep yok gwei birçok defa 40'ın altına indi fakat ödemeyi gerçekleştirmedi hatta bir ara gwei yi 65'e çektim fakat yine de bir ödeme alamadım. Birde bu Epoch Switch nedir sürekli düşüyor çözemedim ne anlama geliyor ?
Eki Görüntüle 1144781
Epoch'u bekle o zaman. Eğer yine ödeme gelmezse başka yere kaz. Veya adamlara mailde atabilirsin.

ay
Eki Görüntüle 1144781
aynı durumdayım şu an. sizin ödemeniz geldi mi?@Kemal Özgür Ayhan

Merhaba efendim Konuyu hortlatır gibi oldum kusura bakmayın bende CrazyPooL'da 4 gündür kazıyorum. Ama herhangi bir ödeme gelmedi. Bu "Loyal Miner" (Sadık Madenci) statüsüne nerden bakılıyor? CRAZYPOOL bu benim panel

Merhaba efendim Konuyu hortlatır gibi oldum kusura bakmayın bende CrazyPooL'da 4 gündür kazıyorum. Ama herhangi bir ödeme gelmedi. Bu "Loyal Miner" (Sadık Madenci) statüsüne nereden bakılıyor? CRAZYPOOL bu benim panel

Ödeme almışsın görünüyor hesabında saat 19.37 de.
Verdiğin linkte dikkatimi çeken bir şey oldu. Eğer ETH cüzdan adresi Binance'a aitse ve Binance Smart chain seçilirse ödeme için hiçbir gas fee almadan ödeme yapılıyormuş. Gas fee ödemekten rahatsız olan arkadaşlar bir düşünsünler bu havuzu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı