CrazyTurk kanalı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yanlışım varsa düzeltin ama bu adam 1 ayda bu hale gelmedi. Yabancı kanalı olan BarryBeeTV 2012'den beri kurulu olduğu yazıyor oradan takip eden çok fazla Türk vardı zaten.

Ülkede hayat cidden çok sıkıcı olmaya başladı. Televizyonu açıyorsun doğru düzgün program yok, Youtube'a giriyorsun saçma sapan videolar, müzik açayım diyorsun saçma sapan müzikler, sinemaya gidiyorsun saçma sapan filmler, oyun oynuyorsun ana bacı küfreden veletler...
Şiir gibi olmuş :). Beğendim.

Bu ahlaksız elamanın hitap kitlesi cinsellikten başka işi olmayan ahlaksız sürekli orada burada insanları rahatsız eden aile terbiyesi görmemiş insanlar genelde. İyi bir Türk ailesinde yetişseydi bu angut bu kanalı açmazdı zaten. Son sözüm: bu milletin cinselliğe açlığını kullanan bir kanal.

Kıronun, mağara adamının teki bir videosunda kızın birini aniden kucağına alıp götürüyordu. Fona da romantik bir müzik koymuştu. Bir sonraki videolarında kızın kafasına sopa ile vurup saçlarından sürükleyerek mağarasına götürmesini bekliyorum. İnsanları rahatsız edip uyaran insanlarında üzerine yürüyen bir kıl tüccarı kendisi.

Oyun kanalı PintiPanda'dan başka izlemiyorum. Onu da yeni yeni. Olgun bir insana benziyor ve güzel cümleler kuruyor gibi geldi ilk izlenimde :) İhtiyacım olan ya da öğrenmek istediğim şeylerin videolarını izliyorum. Başka video izlemiyorum. Diğerleri de genellikle saçma , değişik müzikler ve videolardan oluşuyor. CrazyTurk'ü de yeni duydum zaten :)

Geri
Yukarı