Creality 3 V2 baskı vermiyor

Firmware'i Creality'nin verdiği dosya ismi ile de dene. Verdiğim konunun sahibi orijinal ismi ile yükleyince oldu demişti.
Sonunda oldu başardım yani, 2 günlük sinir krizlerinin ardından :D Bu figür büyüktü denemek için çok küçülttüm 0.4 nozzle ile böyle bir şey çıktı. Tabla ayarına da alıştım çok şükür. Baskı kalitesini de zamanla öğrenip iyileştiririm diye düşünüyorum :) Yardımların için çok teşekkür ederim hiç bilmeyen biri olarak çok faydası dokundu :)
IMG_20210716_044151.jpg

Rica ederim.
Firmware işi düzelmiş miydi?
M25 ile denedim, firmware yaptıktan sonra tabla ayarını yapmaya başladım kolayca, o gcode sayesinde çok daha kısa sürüyor artık, yayların da siparişini vereceğim ondan sonra daha da kolay olur umarım.
M25 ile denedim, firmware yaptıktan sonra tabla ayarını yapmaya başladım kolayca, o gcode sayesinde çok daha kısa sürüyor artık, yayların da siparişini vereceğim ondan sonra daha da kolay olur umarım.
Yazıcının muhtemelen başka sorunu var, tabla ayarını mükemmel yapıyorum eksiksiz şekilde yine de baskı alırken filament yukarıda kalıyor tablaya yapışmıyor. 210 derece filament 70 derece de yatak sıcaklığı kullanıyorum. Yatağı 100 derece filamenti de 220 derece yapmayı da denedim yine sonuç aynı. Nerde yanlış yapmış olabilirim. Nozzle motorunun tekerleklerini bir türlü gevsetemedim tek elle inip çıkaramıyorum o mekanizmayı. Hangi yöne çevirdiysem de olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı