Creality 3 V2 baskı vermiyor

3.mesajdan okumaya başlayabilirsin. Özetle, Creality sitesinden ilgili firmware yüklemesini yapacaksın.

Son düzenleme:
3.mesajdan okumaya başlayabilirsin. Özetle, Creality sitesinden ilgili firmware yüklemesini yapacaksın.
Güncellemeyi yaptım değişen bir şey olmadı hocam.

Dosya ismini değiştirip tekrar günceller misin?
Zaten değişip de yapmıştım, tekrar değiştim yaptım yok olmuyor çok ilginç yani.
Zaten değişip de yapmıştım, tekrar değiştim yaptım yok olmuyor çok ilginç yani.
Ufacık bir baskı için bile bed levelinge saatler harcamak istemiyorum cidden bunun daha basit bir yolu yok mudur sinirlerimi yıprattı bu bed leveling olayı.

Son düzenleme:
Şu an printer ekranında infodan bakınca versiyon ne gözüküyor? Bir kez de firmware ismi ile dener misin şayet denemediysen?
Chep'in yukarıdaki linkinde zip de var, M25liyi de dene. Olmazsa aldığın yere danışabilirsin.

Bed levelingin manuel olarak kolay yolu yok. Orijinal bulursan, BLtouch alabilirsin ama tabla ayarını yapmayı öğrenirsen gerek kalmıyor, ben manuel ayar yapıyorum. Normal şartlarda çok uzun sürmüyor zaten.

Şu an printer ekranında infodan bakınca versiyon ne gözüküyor? Bir kez de firmware ismi ile dener misin şayet denemediysen?
Chep'in yukarıdaki linkinde zip de var, M25liyi de dene. Olmazsa aldığın yere danışabilirsin.

Bed levelingin manuel olarak kolay yolu yok. Orijinal bulursan, BLtouch alabilirsin ama tabla ayarını yapmayı öğrenirsen gerek kalmıyor, ben manuel ayar yapıyorum. Normal şartlarda çok uzun sürmüyor zaten.
1.0.2 yazıyor versiyon olarak. m25'i de deniyorum şimdi.

Geri
Yukarı