Çözüldü Creamapı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shinya Kogami

Hectopat
Merhaba, bugün Cities Skylines en alınası DLC'ler ne? Diye Google'da ararken, sosyalde bir konuya denk geldim. Creamapi önermiş birisi. Nette araştırdım pek bir şey bulamadım. Yani ne işe yaradığını anladım ama yasal mıdır? Güvenli midir? Bazı yerlerde yasal yazmışlar. Steam ban atmıyor falan yazmışlar. Kullanan varsa fikirlerini öğrenmek istiyorum.

Çözüm
Hesabınızda bulunan oyunları (Steam) DLC'lerini beleşe (korsan) açmanızı sağlayan bir tool. Ayrıca AutoCreamApi diye bir aracı daha vardır, o da oyununuzu Creamapi'ye otomatik olarak ayarlar.
Ban yersek yiyelim ne yapalım. CS.RIN.RU - Steam Underground Community • View forum - Releases forumun bu kısmından bulun. Zaten kolayca bulursunuz.
Teşekkür ederim hocam, aldım bağlantıyı. Ban yeme ihtimaliniz varsa silebilirsiniz link kısmını :D

Parayla satılan bir içeriği size bedavaya açan bir uygulama nasıl legit olabilir ki? Resmen cracklemek ile aynı şey bu.

Evet çoğu forumda falan legit diye bahsediyorlar. Ben de ondan şaşırdım. Sanırım buradaki legit Steam'den ban yememe üzerine bir legit.

Teşekkür ederim hocam, aldım bağlantıyı. Ban yeme ihtimaliniz varsa silebilirsiniz link kısmını :D

Evet çoğu forumda falan legit diye bahsediyorlar. Ben de ondan şaşırdım. Sanırım buradaki legit Steam'den ban yememe üzerine bir legit.
Hocam konuyu hortlatıyorum bir sıkıntı çıktımı virüs ve ban tarzı?

Hocam konuyu hortlatıyorum bir sıkıntı çıktımı virüs ve ban tarzı?

Merhaba, uygulamayı henüz kullanmadım. 2-3 DLC vardı zaten istediğim indirimde aldım. O yüzden ban konusunda bir şey diyemiyorum. Fakat nette bayağı bir araştırdım genel olarak olumsuz bir olay yaşayan kullanıcı görmedim.

Geri
Yukarı