Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

60 euro değil zaten.
Amazon'da 46 dolar.
EBay'de 40 dolar.

Ee yani yine kelepir Creative marka kulaklık kullanmayan zaten kaliteyi anlayamaz tabii eğer bu kulaklık orijinal ise bende arada kaldım.

Hadi kargo ücretini de saymıyorum, Trendyol'da aniden stok gelmesi trajedi.
Ee yani yine kelepir Creative marka kulaklık kullanmayan zaten kaliteyi anlayamaz tabii eğer bu kulaklık orijinal ise bende arada kaldım.
Ben arada kaldım, kulaklık orjinal ise 10/10 creative kalitesi tartışılamaz pahabiçilemez. Fakat orjinalliği bilinmiyor..

Hadi kargo ücretini de saymıyorum, Trendyol'da aniden stok gelmesi trajedi.

Ben arada kaldım, kulaklık orijinal ise 10/10 Creative kalitesi tartışılamaz pahabiçilemez. Fakat orijinalliği bilinmiyor.

Yani yorumlara bakarım ben genelde çok iyi diyorlar replika bir ürün o kadar iyi olabilir mi emin değilim bu tür ürünlerde iade olmaz onu da belirteyim.

Yorumlar çok iyi detaylı inceleme bile yapmış bir arkadaş kullanan biri kendini bile çekmiş daha ne olsun çekelim bir tane bizde.

Screenshot_2024-03-23-12-43-53-633-edit_trendyol.com.jpg

Son düzenleme:
40 dolar 400TL mi sizce? Ben fiyatının uygunsuz olduğunu düşünüyorum, şahsen orjinalliğini sorgulamak gerek.
Ee yani yine kelepir
Ya tabii uygun. O yüzden aldım zaten :ROFL: Ama bahsettiğiniz rakamlar arasında 700TL var onu belirttim.
Creative marka kulaklık kullanmayan zaten kaliteyi anlayamaz
creative kalitesi tartışılamaz pahabiçilemez.
Abartın hocam abartın :ROFL: Milletteki bu Creative sevgisi nereden geliyor anlamadım.

Ya tabii uygun. O yüzden aldım zaten :ROFL: Ama bahsettiğiniz rakamlar arasında 700TL var onu belirttim.

Abartın hocam abartın :ROFL: Milletteki bu Creative sevgisi nereden geliyor anlamadım.
Creative, Sony, Senheiser.

Demek istediğiniz nedir?

-----
Dediğim gibi ben sahte olma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında alan sadece @Shuichi Tatsuo da değil. Buradan diğer sesle ilgili arkadaşlar ve onların arkadaşları da aldı. Memnunlar gibi. Bende de Takstar Pro 82 var. Gelince karşlılaştırıp bakacağım. Ses ve malzeme kalitesinden anlaşılır zaten. 50 dolarlık ürünün çakması aynı kalite olacak değil sonuçta.

Ya da alanlardan biri pad'i çıkıyorsa çıkarsın sürücünün fotoğrafını atsın anlaşılır. @Shuichi Tatsuo

Ya tabii uygun. O yüzden aldım zaten :ROFL: ama bahsettiğiniz rakamlar arasında 700TL var onu belirttim.

Abartın hocam abartın :ROFL: milletteki bu Creative sevgisi nereden geliyor anlamadım.

Hocam markayı daha önce kullandınız mı bilmiyorum ama abartilmaya ihtiyacı olan bir marka değil zaten ses konusunda kendi aleminin Ferrari'si adeta Amazon yorumlarınada baktım normalde 60 dolarmis indirim döneminde 29 dolar olmuş ve herkesin tek dediği şey mükemmel ses kalitesi iyice yukseldim.

Creative, Sony, Senheiser.

Demek istediğiniz nedir?
Hocam markayı daha önce kullandınız mı bilmiyorum ama abartilmaya ihtiyacı olan bir marka değil zaten ses konusunda kendi aleminin Ferrari'si adeta Amazon yorumlarınada baktım normalde 60 dolarmis indirim döneminde 29 dolar olmuş ve herkesin tek dediği şey mükemmel ses kalitesi iyice yukseldim.
Ses konusunda markanın önemli olduğunda hemfikiriz. Ancak ne markanın iyi olması her ürününün iyi olduğu anlamına gelir ne de çok bilinmeyen markaların kötü olduğu. Mesela Sennheiser'ın HD400S gibi bir kulaklığı da var ünü herkesçe bilinen kulaklıkları da var. Ya da Takstar bilinmeyen Çin'li bir firma fakat çoğu markaya OEM üretici.
Amazon yorumlarıyla kulaklık alınmaz. Ben monitörde aşırı karşı çıkıyorum, yalnızca yorumların sorun, deneyim kısmına odaklanın diyorum. Kulaklıkta asla. Audiophile forumlarında bile çok fazla hype meraklısı, anlamayan adam dolu.

Ses konusunda markanın önemli olduğunda hemfikiriz. Ancak ne markanın iyi olması her ürününün iyi olduğu anlamına gelir ne de çok bilinmeyen markaların kötü olduğu. Mesela Sennheiser'ın HD400s gibi bir kulaklığı da var ünü herkesçe bilinen kulaklıkları da var.

Bu konuda haklısınız ama bu ürüne nereden bakarsan bakayım hep iyi yorum herkes begeniyor ve övüyor bana çok garip geldi o yüzden fiyatı da ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı