Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Bahsettiğin Live olan model. Live SE daha yeni. Live 2 de var.
Kaldı ki kulaklıklar ekran kartı değil. Senin kafanla 1985 çıkışlı DT 770, 1988 çıkışlı DT 990 vs. çöp kulaklıklar.

Mantıkli gelmiyor bana ya. Eski olması ucuz olması için niye sebep olsun ki? Kulaklık bu.

Acaba artık tutmadı da üretimden kalktı ve senin dediğin mi oldu?..
Stok fazlalığı vardır evet, redditte birinin sxfi amp + bunu 24 dolara bulduğunu alınır mı diye sorduğunu görmüştüm dün. Yurtdışındada fiyatı düşmüş olabilir o yüzden.

Stok fazlalığı vardır evet, redditte birinin sxfi amp + bunu 24 dolara bulduğunu alınır mı diye sorduğunu görmüştüm dün. Yurtdışındada fiyatı düşmüş olabilir o yüzden.
Buldum tekrar

Son düzenleme:

Buldum tekrar
Sadece buldum demiş. İkinci el dahi olabilir. Bir posta bakıp bu yorum yapılamaz. Kulaklık 45 dolar.

Hangisini önerirsiniz peki hocam?

Şunu veya bunu al diyemem pek dediğim gibi ikisinin de tadı lezzeti farklı. Ancak biraz daha hisli bir bass istiyorsanız Aurvana daha iyi olur.

Wan'er de var elimde ve Wan'er de Çince sakin şarkılar daha zevkliyken bunda biraz daha eğlenceli heyecanlı şarkılar zevkli. Aurvana ile de Çince şarkılar oldukça zevkli ancak Wan'er de o eğlenceli heyecanlı şarkılar hissedilmiyor.

Eğlenceli heyecanlı şarkılar için Princess Chang Le önerebilirim kulak içi olarak.

İncelemeleri burada göz atabilirsiniz.

markayı yeni duyanlar, bt yok diye kötüleyenler, hatta kutusu garantisi var mı diyenler :D

birkaç gün önce 339ken sepete atmıştım alana kadar 500e çıktı diye sildim senin yazıyı görünce baktım 400e inmiş.. bu arkadaşlar ne yapıyor ??! :)

Yeni konular

Geri
Yukarı