Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Global fiyatı 60€ ancak Trendyol'da 399₺'den satın alınabiliyor. Geçen akşam 339₺ gibi bir fiyata düşmüştü. İncelemeden önermeyeyim dedim incelemsine de aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ben beğendim açıkçası, güzel ses kalitesine sahip bir kulaklık arıyorsunuzdur, cebinizde yüksek meblağlar yoktur işte bu ürün alabileceğiniz sayılı iyi cihazdan biridir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdışında 60€ olan ürünün Türkiyede 500TL olması garip değil mi?

Mpow Air SE var bende. Sizce almam gerekli mi?

1711154664844.png

Global fiyatı 60€ ancak Trendyol'da 399₺'den satın alınabiliyor. Geçen akşam 339₺ gibi bir fiyata düşmüştü. İncelemeden önermeyeyim dedim incelemsine de aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ben beğendim açıkçası, güzel ses kalitesine sahip bir kulaklık arıyorsunuzdur, cebinizde yüksek meblağlar yoktur işte bu ürün alabileceğiniz sayılı iyi cihazdan biridir.

İndirime tekrar girerse diğer ay alabilirim bu markaya hep hayran kalmışımdır. 3.5mm olması bir avantaj benim için ses kartınız iyiyse bu markanın kulaklıkları efsane değişiyor :)

399TL. Ben de aldım. Geri dönüşleri bekliyorum. Zira uzun süredir 300-400TL'den satiyormuş aynı satıcı. 40-50$ civarında bir ürün nasıl bu fiyatta olabiliyor?

100 yıllık kulaklık muhtemelen o yüzden artık kaldırmışlar siteden hiçbir şekilde 400 ₺ çöp edilmez abur cubur al ye boşver.
Bahsettiğin Live olan model. Live SE daha yeni. Live 2 de var.
Kaldı ki kulaklıklar ekran kartı değil. Senin kafanla 1985 çıkışlı DT 770, 1988 çıkışlı DT 990 vs. çöp kulaklıklar.

Çok eski bir ürün ucuza bulk getirmişlerdir büyük ihtimalle, bende aldım bakalım
Mantıkli gelmiyor bana ya. Eski olması ucuz olması için niye sebep olsun ki? Kulaklık bu.

Acaba artık tutmadı da üretimden kalktı ve senin dediğin mi oldu?..

Yeni konular

Geri
Yukarı