Creative SBSA300 alınır mı?

Deni.z

Decapat
Daha fazla  
Sahibindende temiz az kullanılmış A300 var. Kalitesi nasıl? Logitech X530 ya da X230 tarzı performans verir mi? Bassları hissettiren bir sistem mi? Direkt 220v yerine 12v adaptör ile çalışınca biraz düşündürdü. Alıcıyla pazar gününe anlaştım ama herhangi bir sıkıntısı var mı bilmek istiyorum.

Senelerden beri hoparlör olarak kullanıyorum ve oldukça memnunum. Önerebileceğim bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Bass'ı açınca güzel vuruyor evi az titretmedim.

X530 X230 kullanmadığımdan dolayı kesin bir şey diyemem ama birinde toplam 5 hoparlör var diğerinde 3 illaki ufak tefek farklılıklar olacaktır.

Senelerden beri hoparlör olarak kullanıyorum ve oldukça memnunum. Önerebileceğim bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

X530 X230 kullanmadığımdan dolayı kesin bir şey diyemem ama birinde toplam 5 hoparlör var diğerinde 3 illaki ufak tefek farklılıklar olacaktır.

O zaman gayet güzel gözüküyor ilk defa alacağım ses sistemi zaten bu tecrübe olacak ileri zamanlarda zaten Z906 serisini almayı çok istiyorum.

Aldım basslar gayet mükemmel ama Max seste tweetler bozuyor.

Son düzenleme:
Sesi köklemenin pek anlamı yok %70-80 seviyeleri gayet sesli ve tatmin edici oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı