Elektronik Creative Sound BlasterX G6 2400TL

Hocam sizce böyle bir dac amp kurulumu arctis prime gibi 32 emp lil kulaklıkları rahat besler mi? Piyasada 500 tl ye falan bulunabiliyorda
Hocam sizin durum nedir arctis prime aldınız mı? Birde o 500tl olan dac amp kurulumları arctis prime'ı tam besleyemez gibi geliyor (yani en azından k5 pro ve g6 kadar) ama tabiki anakarttan iyi performans alırsınız.

Hocam sizin durum nedir arctis prime aldınız mı? Birde o 500tl olan dac amp kurulumları arctis prime'ı tam besleyemez gibi geliyor (yani en azından k5 pro ve g6 kadar) ama tabiki anakarttan iyi performans alırsınız.
gsp 600 ü dün sattım. 2 hafta sonra da arctis prime alacağım üniveristeden dönünce.
500 tl lik dac amp dediğin şeyde ess sabre var hocam besleyememesi imkansız. G6 kadar besleyemez fakat dediğim ve tecrübelerimi belirttiğim gibi g6 da %60 dan sonra dip ses yapıyordu ve gereksiz fazla ses şiddeti oluyordu. İnsan kulağına zararlı biliyorsunuz. O yüzden bakalım 2 hafta sonra da dediğim seti yapıp deneyeceğim.

Arkadaşlar kullananlar yazabilir mi fark çok mu?

Ses şiddeti yüksek basslı seste ayak seslerini belli ediyor biraz ama Windows'tan kulaklığı seçme imkanı yok.

Kulaklıkta sorun yokmuş meğer scroll yerinden sesini kısık bırakmışım açmaya çalışıyorken hiç açamamışım :) şimdi sesi bayağı yüksek geliyor müziklerde tekrardan basslı iyi dinleyebilirim.

Son düzenleme:
Ses şiddeti yüksek basslı seste ayak seslerini belli ediyor biraz ama Windows'tan kulaklığı seçme imkanı yok.

Kulaklıkta sorun yokmuş meğer scroll yerinden sesini kısık bırakmışım açmaya çalışıyorken hiç açamamışım :) şimdi sesi bayağı yüksek geliyor müziklerde tekrardan basslı iyi dinleyebilirim.
Hic anlamiyorum bu tarz ince isleri kulakliklarda ama, vallahi gittikce daha ikna oluyorum bu gidisle alacak gibiyim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı