Çözüldü Critical procces died hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Najuray

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
m2 500 gb
Ekran kartı
3060 eagle
Anakart
b450 m a pro max
İşlemci
ryzen 5 3500x
Selam, yaklasık birkaç gündür bu hatayı alıyorum. CS2 oynarken basıma geliyor. Sistem özellikleri: 3060 eagle 12 GB, Ryzen 5 3500X ASUS B450 m a Pro Max, 16 GB RAM, 500GB M.2 SSD.

Çözüm
Selam, yaklasık birkaç gündür bu hatayı alıyorum. CS2 oynarken basıma geliyor. Sistem özellikleri: 3060 eagle 12 GB, Ryzen 5 3500X ASUS B450 m a Pro Max, 16 GB RAM, 500GB M.2 SSD.
Hocam başka bir konuda bir arkadaşın bilgisayarına virüs girdiği için bu hatayı alıyormuş,kaspersky ve malwarebytes ile tam tarama yapmayı dener misiniz ?
Hocam başka bir konuda bir arkadaşın bilgisayarına virüs girdiği için bu hatayı alıyormuş,kaspersky ve malwarebytes ile tam tarama yapmayı dener misiniz ?

Çözüm
tamam deneyip dönüş yapacagım

2 tane documentsde dosya buldu malwarebytes inşallah onlar yapıyodur sildim şimdi teşekkür ederim yardımınız için

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı